Znalezienie dobrego dj

Moja córka jest teraz w klasie maturalnej. I w tym roku miała studniówkę. Ja przez to, że nalezę do tak zwanej trójki klasowej uczestniczyłam w przygotowaniach do tej uroczystości. Wszyscy byli zgodni do tego, że na tej imprezie powinien być dj a nie zespół.

Studniówka córki poprowadzona przez dj

dj na studniówkę krakówPodobno dzięki temu, że będzie dj będzie można puszczać różne rodzaje muzyki. Bo zespół jednak ma swój repertuar i rzadko kiedy wychodzi poza niego. Także na takie imprezy to jest najlepsze rozwiązanie. Każdy z rodziców dostał jakieś zadanie. Ja miałam znaleźć właśnie odpowiedniego dj. Nie wiedziałam gdzie taką osobę mogę znaleźć. Jednak córka podpowiedziała mi, że najlepiej przez internet bo takie osoby po prostu się ogłaszają, że mogą poprowadzić imprezę. W internecie znalazłam dj, który miał do tego jak się okazało bardzo pozytywne opinie. Osoby, które wypowiadały się na jego temat twierdziły, że świetnie prowadzi różne imprezy. Ja jeszcze postanowiłam się z nim spotkać. W końcu chciałam żeby była to najlepsza osoba do takiego zadania. Pan był bardzo sympatyczny i powiedział mi jaka muzykę puszczą na takich imprezach. Byłam zadowolona z tych propozycji bo wiedziałam, że spodoba się to zarówno młodzieży jak i nauczycielom. Ten dj na studniówkę kraków nie kosztował do tego dużo. Na imprezie za to sprawdził się świetnie. Wszyscy byli zachwyceni tym jak impreza została poprowadzona.

Naprawdę wszyscy świetnie się bawili a przecież właśnie o to chodziło. Jeśli ktoś miał jakąś propozycję tego żeby puścić jakiś utwór to nie było z tym żadnego problemu. A było to dość popularne, że uczniowie wybierali jakieś utworu z dedykacją dla swoich nauczycieli. Gdyby był zespół to możliwe, że to by się nie udało. A była to jednak spora atrakcja.