Zatrudnienie hostessy na event

Zdecydowałam się zorganizować event dla swoich kontrahentów. Moja firma coraz bardziej się rozwijała. Zależało mi na odpowiedniej prezentacji swojej firmy również wśród potencjalnych klientów, dlatego postanowiłam wszystko dość dokładnie przygotować.

Profesjonalna hostessa na evencie

hostessy na eventMój przyjaciel, który miał własną firmę doradczą doskonale znał się na organizowaniu eventów i dlatego poprosiłam go o pomoc. Wszystko musiało być przygotowane wręcz idealne. Mój przyjaciel Marcel zapytał mnie, czy brałam pod uwagę hostessy na event, bo znał agencję, która wynajmowała takie hostessy i mogłam jedną zatrudnić. Właściwie, to był świetny pomysł. Młoda i atrakcyjna dziewczyna zawsze przykuwała uwagę. Gdyby taka profesjonalna hostessa prezentowała moje nowe produkty, to zapewne wzbudziłaby nimi spore zainteresowanie. Na evencie zamierzałam zaprezentować wszystkim gościom nowe produkty, który pojawiły się w mojej ofercie. Zgłosiłam się do tej agencji w celu zatrudnienia hostessy na event i zaprezentowano mi kilkanaście kandydatek, który już obsługiwały takie imprezy i były profesjonalistkami. Wszystkie dziewczyny prezentowały się pięknie i miałam problem z wyborem. Zdecydowałam się ostatecznie na hostessę, którą poleciła mi pracownica agencji zapewniając mnie, że będę z niej na pewno zadowolona. Hostessa pojawiła się w moim biurze następnego dnia, ponieważ musiałam z nią omówić wszystkie warunki współpracy. To była wspaniała dziewczyna z ogromnym doświadczeniem.

Impreza eventowa była bardzo udana. Wszyscy moi kontrahenci byli zachwyceniu. Wielu gości też zdecydowało się podpisać ze mną umowy współpracy a na to głównie liczyłam. Z hostessy byłam niezmiernie zadowolona. To była doświadczona i wspaniała osoba. Dobrze, ze ją zatrudniłam.