meble biurowe

Zapytanie o poradę na temat mebli biurowych

Witam wszystkich facetów. Rzadko zdarza mi się pisać na forum, ale my mężczyźni nie jesteśmy gorsi i tak jak kobiety, też możemy prosić o poradę na forach internetowych. Dobrze, że jest coś takiego.

Meble biurowe do mojego domowego biura

meble biurowe

Otóż moja kwestia polega na tym, że z żoną nie możemy się dogadać (nie po raz pierwszy zresztą, ach te nasze kochane kobitki) odnośnie umeblowania. Tak się złożyło, iż prowadzę kancelarię prawną w mieście Szczecin, a moim miejscem pracy jest dom, dokładnie największy pokój. No i potrzebuję do niego meble biurowe. Ja Wziąłbym dwa stoliki i kawał szafy, to tyle. Byle było ładnie i schludnie. Problem w tym, już kilka lat temu zafundowaliśmy sobie, na rocznicę ślubu, bardzo ładne meble kuchenne. I teraz moja żona uważa, że jedne muszą pasować do drugich, Nie może być inaczej. Ja jestem innego zdania, kuchnia to kuchnia, pokój to pokój, byle się dobrze czuć. Jednak wiadomo kto tak naprawdę w domu rządzi, kto głową i kto szyją. Zwłaszcza że przychodzi mi w domu pracować, to pogniewana szyja nie jest najlepszym rozwiązaniem. Ja to wszystko tutaj w żartach piszę, bo swoją żonę bardzo kocham i naprawdę jestem zadowolony z małżeństwa. Tym bardziej, jako głowa rodziny, chcę wyjść naprzeciw naszej wspólnej sprawie, i spytać się Was, drodzy forumowicze: Czy jest ktoś w okolicy, kto dorobił by mi meble stylowo podobne do kuchennych, a jednak meble biurowe? Brzmi skomplikowanie, jak na nasze męskie umysły, prawda? Oczywiście trochę się śmieję. Wszystko jest jasne, dla tych co są w małżeństwie:). W internecie pod hasłem: „meble na wymiar” wyskakuje nie mało wyników, ale jestem zainteresowany naprawdę dobrym fachowcem. Czy znacie takiego w okolicy? O moje wymagania proszę się nie bać, troszkę gorzej jest z moją drugą połówką. Ale jeśli meble będą solidne, najlepiej drewniane – nie z żadnej płyty pilśniowej, to już będzie dobrze. Dorobi się te same uchwyty, co występuje w meblach kuchennych, a ja już przekonam swoją połówkę, że styl jest zachowany. Już moja w tym głowa.

Tak więc czekam na podpowiedzi o dobrych fachowcach lub od dobrych fachowców. Warto również zauważyć, że nie ma takich już dzisiaj zbyt wielu.  Pozdrawiam. Mirek ze Szczecina.

Fajne i naprawdę dobrze wykonane propozycje znalazłem na – www.estaco.pl