Zakup niedużego mieszkania ze Starogardu Gdańskiego

Moja córka niedawno skończyła studia. Ukończenie trudnego  kierunku otworzyło przed nią wiele możliwości. Pierwszą z nich było przyjęcie dobrej posady – tyle, że daleko od domu rodzinnego. Trzeba było podjąć decyzję, co dalej. Córka planowała przenieść się zatem do innego miasta – zaczęliśmy więc od szukania odpowiedniego lokum. Hotele czy pensjonaty są dobre na chwilę, tu chodziło o przeorganizowanie całego życia.

Starogard Gdański – sprzedaż niedużych mieszkań

nieduże mieszkania na sprzedaż w Starogardzie GdańskimPodjęliśmy z mężem decyzję o zakupie mieszkania. Oczywiście nie stać nas było na luksusowe apartamenty. W grę wchodziły  nieduże mieszkania na sprzedaż w Starogardzie Gdańskim. To właśnie w tym mieście córka otrzymała pracę. Dlatego zależało nam wszystkim, by mieszkanie kupić właśnie w Starogardzie Gdańskim. Ogłoszenie zobaczyliśmy w gazecie, ale także na miejskich billboardach. Co nas zachęciło do kupna? Przede wszystkim odpowiedni metraż. Tak jak wspomniałam, chcieliśmy coś niedużego. Uważam, zresztą mój mąż także, że na początek dwa niewielkie pokoje w zupełności wystarczą. Po przeliczeniu kosztów okazało się, że nie musimy brać kredytu w banku, co niezmiernie nas ucieszyło. Mieszkanie jest nieduże, ale daje wiele możliwości funkcjonalnego urządzenia. Otoczenie także sprawia dobre wrażenie. Może to przez wszechobecną zieleń? Po stresującym dniu w pracy będzie można wypocząć na balkonie lub na ławce przed mieszkaniem. Stan deweloperski również nam odpowiada. Córka urządzi sobie mieszkanie podług własnego gustu, zresztą już snuje wizje dotyczące koloru ścian.

Mam wrażenie, że ten zakup okaże się dobrą inwestycją. Wbrew pozorom, wcale nie kosztowało nas to tak wiele. Teraz wszystko jest łatwiej dostępne, niemal na wyciągnięcie ręki. Wiele zależy odczekiwań. Dach nad głową to bardzo istotna kwestia w życiu każdego człowieka. Jestem zadowolona, ze córka znalazła swoje miejsce na ziemi.