zabawki

Zabawki wader i konkurs plastyczny

W naszej placówce edukacyjnej co roku organizowany jest konkurs plastyczny dla dzieci z całego miasta. Może w nim wziąć udział każde dziecko w wieku od roku do dwunastu lat. Mamy różne kategorie, które są podzielone zgodnie z wiekiem dziecka. W takim konkursie zawsze są przewidziane nagrody, którymi są zabawki.

Edukacyjne zabawki wader rozwijają

zabawki Wszystkie nagrody przekazuje nasz sponsor, który ma własny internetowy sklep z zabawkami. W konkursie dzieci malują głównie naturę i co roku wskazujemy określony temat prac plastycznych. Właściciel sklepu sam się do nas odezwał, że w tym roku przekazuje atrakcyjne zabawki firmy wader oraz gry edukacyjne trefl. Bardzo nas to ucieszyło, ponieważ zabawki i gry edukacyjne rozwijają. Ja sama zresztą odwiedziłam ten internetowy sklep z zabawkami jak szukałam prezentu dla nowo narodzonego syna mojej przyjaciółki. Kupiłam tam świetne zabawki dla niemowląt i przyjaciółka była zachwycona. W tym roku nagrodą będą również klocki lego za pierwsze miejsce oraz puzzle dla wszystkich dzieci, które wzięły udział w konkursie. Kiedy zamknęłam listę zgłoszeń to wysłałam do właściciela sklepu informację ile dzieci weźmie udział w konkursie plastycznym. Zawsze daje on więcej zabawek, ale chciałam mieć pewność, że żadne dziecko nie zostanie pominięte, dlatego taką listę wysłałam. Ostatnio konkurs plastyczny wygrał Maciek, który ma pięć lat. To dość zdolny chłopiec i jak na swój wiek, pięknie maluje. Wszyscy byli od wrażeniem i decyzja była jednogłośna.

Wygrał on wtedy zabawki trefl oraz zestaw do malowania. Było tam płótno oraz profesjonalne farby. W kategorii od jeden do dwóch lat wygrała Gabrysia, która namalowała piękne drzewo owocowe. Rodzice byli z niej bardzo dumni i chcą w niej rozwijać talent malarski. Ten konkurs jest naprawdę bardzo przydatny.