Wynajęcie firmy do rozbiórki budynku rozbiórki

Szef kazał mi kupić teren, na którym mogła powstać hala magazynowa. Firma się rozwijała i był do dobry znak. Dostałem tyko informację jaką lokalizację wziąć pod uwagę i całą resztą miałem zająć się osobiście a dla mnie to było ogromne wyzwanie, bo nigdy takiego zadania nie miałem. 

Tanio wykonana rozbiórka budynku 

rozbiórkiPrzeglądałem różne oferty, ale nie znalazłem żadnej w lokalizacji, którą wskazał mi szef. Do kupienia tam był jedynie teren, na którym stał budynek, który nadawał się do rozbiórki i postanowiłem tę ofertę przedstawić szefowi. Koszt zakupu terenu obejmował również ten budynek, jednak cena była wyjątkowo atrakcyjna i szef kazał mi umówić spotkanie z właścicielem terenu. Doszło do podpisania umowy i szef kazał mi znaleźć firmę od rozbiórek, ponieważ chciał jak najszybciej pozbyć się tego budynku, który nie nadawał się już do użytku. Potrzebowałem namiarów na firmę, która zajmowała się rozbiórkami i mieli dość tanie usługi, ponieważ tego wymagał szef. O pomoc poprosiłem kuzyna, który współpracował z firmami z tej branży i dobrze zrobiłem, ponieważ polecił mi tanią i profesjonalną firmę od rozbiórek, która wszystko wykonywała kompleksowo. Po wykonanej rozbiórce teren był oczyszczany i dzięki temu można było od razu realizować kolejne kroki. Wynająłem tę firmę i od razu zabrano się za rozbiórkę budynku. Mogłem dzięki temu zabrać się za szukanie firmy, która wybuduje halę magazynową na tym terenie. Szef się spieszył i musiałem działać bardzo szybko.

W ciągu kilku miesięcy udało się wszystko zrobić i nowa hala była już gotowa. Inwestycja związana była z zatrudnieniem ludzi do pracy i oczywiście to zadanie również zostało mi przydzielone. Prowadziłem rekrutacje i znałem się na tym, więc nie było to dla mnie żadne wyzwanie.