Wybór ciemnych rolet do okien w sypialni

Wprowadziłam się do mieszkania Eryka, ponieważ nie chciał ode mnie żadnych pieniędzy za wynajem. Wyjechał na rok i cieszył się, że mieszkanie nie będzie puste. Mogłam je urządzić po swojemu, bo Eryk i tak planował kupić sobie dom po powrocie i taki układ mi pasował.

Sypialnia z ciemnymi roletami na oknach 

rolety okienne wrocławMieszkanie było zadbane i dobrze urządzone, więc zmian nie musiałam wprowadzać poza sypialnią. Tam nie było na oknach żadnych rolet, to zdecydowanie mi nie pasowało. Mój ojciec potrafił montować rolety, to wiedziałam, że jego poproszę o pomoc. Ojciec w zawodzie pracował od dziesięciu lat i najlepiej ze wszystkich montował rolety okienne Wrocław był miastem, który obsługiwał, dlatego wiedziałam, że bez problemu znajdzie czas, żeby do mnie podjechać. Rolety zdecydowałam się kupić w markecie budowlanym, gdzie zawsze były niższe ceny a ja nie zamierzałam dużo inwestować. Postanowiłam wybrać rolety w ciemnym kolorze, ponieważ sypialnia była jasna i z samego rana mocno w okna świeciło słońce. Lubiłam długo spać, dlatego ciemne rolety okienne były idealnym rozwiązaniem dla mnie. Kiedy wróciłam z kupionymi roletami do domu, to od razu zadzwoniłam do ojca, ażeby ustalić z nim termin montażu rolet. Ojciec miał akurat czas wolny i obiecał podjechać do mnie od razu. Był na miejscu po dwudziestu minutach i od razu zabrał się za montaż rolet. Kiedy były zaciągnięte, to w sypialni było ciemno a o to właśnie mi chodziło. Wybrałam idealne dla siebie rolety okienne.

Szybko zleciał ten rok i zanim się obejrzała, to Eryk wrócił do Wrocławia. Zaoferował mi wynajmowanie mieszkania na stałe za niewielką sumę. Zgodziłam się na jego warunki, bo były korzystne a ja i tak przecież musiałabym wynająć jakieś inne mieszkanie. To by nie miało sensu.