Weselny upominek dziękczynny

Jako siostra panny młodej, biorę czynny udział w przygotowaniach do ślubu i przyjęcia weselnego. Na moich barkach jest wystrój sali i zadbanie o detale. Kiedy już większość była zaplanowana, zaczęłam myśleć nad drobnymi upominkami dla gości weselnych. Chciałam, by otrzymali od pary młodej miłą pamiątkę. Po dłuższym namyśle stwierdziłam, że zakupię zestawy małych świec w ramach upominków.

Świeca na drobny prezent weselny

świece podziękowania dla gościPrzygotowania ślubu i przyjęcia weselnego to bardzo rozległy proces. Jest on niezwykle długotrwały, ponieważ szczegółów do zaplanowania jest bardzo wiele. Dlatego też zaproponowałam swojej siostrze, która miała brać ślub, że wyręczę ją z części zadań, by choć trochę ją odciążyć. Na siebie wzięłam kwestie związane z gośćmi i salą weselną. Muszę przyznać, że szło mi całkiem nieźle. Byłam z siebie dumna, że zdjęłam z siostry i jej narzeczonego sporo odpowiedzialności. Na koniec jednak zostawiłam sobie wymyślenie upominku dla gości. Po dłuższym zastanowieniu doszłam do wniosku, że miłą niespodzianką będą dla nich świece Podziękowania dla gości to nie konieczność, a miły gest. Dlatego też będąc na stronie sklepu internetowego, w którym były takowe małe świece, nie wahałam się długo nad ich zakupem. Od razu poczułam, że będzie to odpowiedni podarek. Konsultacja tego pomysłu z siostrą również nie trwała długo. Praktycznie od razu jej się spodobał. Miałam nadzieję, że goście zareagują podobnie.

Teraz kiedy minęło już trochę czasu od ślubu i uroczystości weselnych mojej siostry i jej męża, jestem naprawdę z siebie zadowolona. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Co więcej, gościom bardzo spodobały się upominki weselne, czyli małe świece. Z tego pomysłu byłam chyba najbardziej dumna, ponieważ małe świeczki prezentowały się niezwykle uroczo.