Wesele w obecności fajerwerków i sztucznych ogni

Zbliża się ślub moich dobrych znajomych. Znamy się od dziecka, więc traktuję ich jak rodzinę. Dla tak bliskich osób trzeba wymyślić oryginalny prezent. Wszelkie oczywistości typu kwiaty czy elementy wyposażenia mieszkania nie wchodzą w grę – są zbyt  oklepane. Niedawna obecność na targach ślubnych podsunęła mi pewien pomysł…

Oryginalny weselny prezent – fajerwerki i sztuczne ognie

fajerwerki i sztuczne ognie na weseleMoim zdaniem ludzie przywiązują małą wagę do prezentów na ślub. Kupują cokolwiek, byle tylko nie zjawić się z pustymi rękami. Moim zdaniem warto wykazać choć minimum zainteresowania i się nieco postarać. W końcu to ślub! Targi ślubne jak co roku zadziwiły mnie ogromem dekoracji i pamiątkowych gadżetów, typu księga wpisów dla gości. Zauważyłem jednak coś, co mogłoby się okazać strzałem w dziesiątkę w dziedzinie prezentów ślubnych: fajerwerki i sztuczne ognie na wesele. Takiego prezentu moi znajomi jeszcze nie widzieli. Powiem więcej – nawet się go nie spodziewają. Wystawca tego stoiska przekonał mnie do zakupu, twierdząc, że to bardzo oryginalny i popularny ostatnio prezent. Dopiero od niedawna pojawił się w  Polsce, ale już zyskał rzeszę fanów. Nie ma się co oszukiwać, ale ludzie chętnie podążają za tym co nowe. Pokaz sztucznych ogni w weselną noc? To jest dopiero oryginalny pomysł! Jestem pewien, że sztuczne ognie zaspokoją nawet najwybredniejsze gusta. Wybór kolorów i wzorów jest ogromny. Zdecydowałem się na fajerwerki wybuchające na kształt efektownych rozet oraz gwiazd. Moi znajomi nieco interesują się pirotechniką, więc sądzę, że prezent okaże się trafiony.

Już nie mogę doczekać się tej uroczystości oraz reakcji zaproszonych gości. Nie ukrywam, że sam chętnie otrzymałbym taki prezent. To wyjątkowy podarunek na miarę naszych czasów. Przecież wszystko już było, więc nadszedł czas na coś nowego i zaskakującego.