Wesela w Trójmieście z djem

 

Spotykasz kogoś wyjątkowego, zakochujesz się. Po jakimś czasie się zaręczacie. Zazwyczaj w pięknych romantycznych okolicznościach. Potem następują stresujące przygotowania do wesela. Mnóstwo pytań: gdzie, kiedy, kogo zaprosić.

Dj – dobre rozwiązanie na wesele w Trójmieście

dj na wesele trójmiastoMy zaczęliśmy od listy gości. Musieliśmy wiedzieć kogo zaprosić, ilu będzie gości, by wynająć odpowiednią salę. Pokazało nam to też planowany koszt całego przedsięwzięcia. Kościół zamówiony, za salą się rozglądamy, robimy wyliczenia, próbujemy zaproponowanych potraw. Tort weselny to kolejna nagląca sprawa. Gości będzie sporo, tort musi być duży, a to też generuje coraz większe koszty. Nad jednym nie musimy długo się zastanawiać. Dj na wesele Trójmiasto jest idealnym miejscem, by go znaleźć. Od dawna mamy przygotowaną listę utworów, które chcielibyśmy usłyszeć na naszym ślubie. Potrzebujemy kogoś, kto by jest puszczał i zajmować się sprawami zabawy na weselu. Nie chcemy angażować się w to sami, musimy przecież pełnić rolę gospodarzy. Być może didżej zaproponuje nam jakieś ciekawe rozwiązania. W końcu my wesel urządzamy pierwszy raz, a on ma w tym już doświadczenie. Jeśli chodzi o salę – najlepiej, żeby była w jakimś hotelu, pensjonacie, miejscu, które oferuje nocleg. Nie mamy możliwości zapewnić gościom noclegu w naszym małym wynajętym mieszkanku. A chcemy przecież, żeby czuli się komfortowo. Mamy upatrzone jedno miejsce. Mam tylko nadzieję, że termin nie jest jeszcze zarezerwowany.

Ślub i wesele to bardzo ważne chwile w życiu każdego. Nie chcemy dać się zwariować tym całym planowaniem. Najważniejszy dla nas jest komfort gości i ich dobra zabawa. My i tak będziemy bawić się świetnie. W końcu to nasz dzień. Cały ten stres przygotowań na pewno będzie tego warty.

Szczegóły na stronie: http://djirek.pl