geodezja

Usługi geodezyjne na terenie Poznania

Jola mnie bardzo lubi i zawsze podsyła mi najlepsze zlecenia. Wie, że lubię pracować na terenie Poznania i nigdy nie dostaję zleceń, które są do wykonania poza miastem. Tym zajmują się Mirosław i Przemek. Nasza firma ostatnio umożliwiła nawet studentom odbywanie praktyk w naszym zakładzie i często na zlecenie jadę właśnie z praktykantem.

Geodezja w praktyce

geodezjaWiem, że geodezja nie jest łatwym kierunkiem a praktyka w odpowiedniej firmie stanowi kluczową rolę. Nasze usługi geodezyjne są znane w całym województwie i bardzo wielu zainteresowanych praktyką się do nas zgłasza. Oczywiście nie jesteśmy w stanie wszystkich przyjąć, dlatego jest realizowany konkurs dla wszystkich ubiegających się o praktykę. Konkurs prowadzi nasz najstarszy geodeta, który jest bardzo doświadczonym i zdolnym człowiekiem. Tego dnia, gdy do firmy przyjętych zostało pięciu nowych praktykantów, zadzwoniła do mnie Jola, że ma dla mnie ciekawe zlecenie. Do wykonania była geodezja pomiarowa na terenie miasta i miałem wykonać wymaganą ekspertyzę. Zdecydowałem, że zabiorę ze sobą jakiegoś praktykanta, ażeby mógł zobaczyć jak taki geodeta pracuje w terenie. U nas w Poznaniu znakomitej jakości geodezja w Poznaniu jest popularnym zajęciem, jednak pracują w tej branży sami najlepsi ludzie. Ażeby założyć własne usługi geodezyjne, to trzeba się wykazać niesamowitą wiedzą. Zabrałem praktykanta i pojechaliśmy w teren. Pomagał mi przeprowadzać pomiary i widziałem, że jest z tego bardzo zadowolony. Będzie z niego dobry geodeta w przyszłości.

Trochę czasu spędziliśmy w terenie a pomiary wykonywaliśmy bardzo uważnie. Byłem bardzo zadowolony z pracy tego chłopaka i chciałbym go zabierać ze sobą cały czas. Podczas pracy w biurze dużo mi też pomaga i bardzo dobrze nam się razem pracuje. Może po studiach go u nas zatrudnią.