Usługa prania dywanów w Białystoku

Na podłogach ludzie zazwyczaj mają jakieś dywany, wykładziny itp. Wiele osób same czyszczą je. Odkurzają, piorą. Ale niektórzy z nas nie maja zbytnio na to czasu i wtedy szukamy osób, które by to za nas zrobiły. Dobrym rozwiązaniem jest oddać dywan do firmy usługowej, która zajmuje się ich czyszczeniem.

Czyste dywany w mieszkaniach

pranie dywanów BiałystokMoja firma zajmuje się takimi usługami. Głównie mamy klientów z innych firm. W biurach też mamy dywany i je też trzeba czyścić. Moja ekipa przyjeżdża na miejsce i wykonuje stosowne czynności, które mają za zadanie doprowadzić dywan do ładu. Pranie dywanów Białystok zaczyna się najpierw od odkurzenia całej jego powierzchni. Potem dodatkowo trzepiemy tym dywanem, by pozostałe drobne śmieci z niego wypadły, zazwyczaj jest to kurz. Do swojej dyspozycji mamy odkurzacze, które odkurzają na mokro. Ale jeśli chcemy dokładnie wyprać dywan, to najlepszym rozwiązaniem jest użycie szczotek. Praktyczne każdy może do nas przynieść swój dywan. Nie musi wcześniej dzwonić. W naszej siedzibie zawsze ktoś jest. Jeśli jednak chcecie by ktoś przyjechał do was do domu i u was posprzątał, to nie ma najmniejszego problemu. Odpowiedni pracownik przyjedzie do was z własnymi środkami. I to, że do was ktoś przyjedzie, by wyczyścić dywan na miejscu, wcale nie oznacza, że zapłacicie coś więcej. Nie każdy też jest cały dzień w domu i wtedy do naszej siedziby przywozi dywan. Do prania ich używamy takich zapachowych środków, dlatego potem od niego czuć taką świeżością. Na chwilę obecną mam dość sporo klientów i cieszę się, że ta liczba ciągle rośnie. Choć na samym początku nie spodziewałam się aż tak dużego zainteresowania moimi usługami, a tu proszę. Cena takiego prania wcale nie jest duża, każdego będzie stać.

Jeśli macie dywan lub wykładzinę i chcecie by były one czyste to trzeba je regularnie odkurzać oraz prać. Ta druga czynność może zająć więcej czasu, dlatego otworzyłam firmę zajmującą się usługami prania dywanów itp. Mam zlecenia zarówno od osób fizycznych, jak i firm. To dochodowy interes.