Szybka naprawa komputera w serwisie

Jakiś czas temu chciałem nieco ulepszyć swój komputer jednak niestety zamiast zyskać nowy sprzęt, zepsułem go i nie miałem pojęcia co dalej zrobić. Bałem się samemu dalej grzebać w komputerze dlatego po paru dniach zawiozłem go do serwisu i teraz wiem, że była to najlepsza decyzja.

Najlepsze serwisy komputerowe

serwis komputerów - BydgoszczUwielbiam grać w gry dlatego posiadam komputer stacjonarny w którym w razie czego zawsze mogę wymienić jakąś część na nowszą i lepszą. Jest to znacznie tańsza alternatywa od laptopa gamingowego i oczywiście wygodniejsza. Rok temu wymieniłem kartę graficzną oraz procesor i wówczas nie pojawiły się żadne komplikacje, jednak kiedy ostatnio postanowiłem dokupić nieco pamięci ram, aby komputer jeszcze lepiej radził sobie z grą, tuż po zamontowaniu kości i włączeniu gry, komputer się wyłączył i nie chciał ponownie zadziałać. Przestraszyłem się, że coś spaliłem w komputerze i przyznam, że na początku nieco spanikowałem. Dopiero kilka dni później odwiedziłem serwis komputerów – Bydgoszcz posiada dobre serwisy ponieważ kiedyś moja siostra zawiozła do jednego z nich laptopa i bardzo chwaliła sobie jakość usług. Kiedy oddawałem komputer do naprawy opowiedziałem całą sytuację, a panowie z obsługi poinformowali mnie, że może być to kwestia po prostu niekompatybilnych kości ram z płytą główną oraz tymi, które już posiadałem. Niestety trzeba było wymienić płytę ponieważ się spaliła, ale przynajmniej teraz wiem, by nigdy więcej nie grzebać w komputerze, jeśli się na tym nie znam.

Serwis zamówił nową płytę główną i to w naprawdę okazyjnej cenie dzięki czemu cała naprawa komputera nie kosztowała mnie zbyt dużo. Po niespełna tygodniu miałem już komputer naprawiony, co niezwykle mnie ucieszyło ponieważ myślałem, że będę musiał czekać znacznie dłużej ze względu na potrzebę zamówienia nowej płyty.