Szafki do łazienki powinny być praktyczne

 

Kiedy wybudowaliśmy dom, zdecydowaliśmy, że w pierwszej kolejności skupimy się na łazience. Bardzo zależało mi na tym, żeby każdy jej element pasował do siebie w stu procentach. Długo szukałam wanny, która spełniłaby moje wymagania. Uwielbiałam wieczorne, odprężające kąpiele ze świecami.

Na co zwróciliśmy uwagę przy kupnie szafek?

praktyczne szafki łazienkowe podumywalkoweMój mąż powiedział, że musimy znaleźć praktyczne szafki łazienkowe podumywalkowe. W sumie to przyznałam mu od razu rację, ponieważ nasza łazienka była dosyć mała, więc musieliśmy wybrać mądrze meble do niej. W końcu miała być przyjazna dla oka, ale przede wszystkim funkcjonalna i praktyczna. Wraz z Tomkiem szukaliśmy odpowiednich szafek pod umywalkę, zanim znaleźliśmy te, które nas przekonały. Jednakowo pod względem wyglądu, ceny oraz miejsca w wysuwanych szafkach. Zależało nam również na tym, żeby cicho się domykały. Gdy tylko pojawiła się taka funkcja, bardzo się nam spodobała i nie wyobrażamy sobie, aby jej miało zabraknąć w naszych meblach. Przed szukaniem mebli, warto ustalić czy chcecie mieć jedną, czy dwie umywalki, ponieważ to zmienia kwestię. Tomasz z kolei ustalił także maksymalną kwotę, którą byliśmy w stanie przeznaczyć na szafki. Myślę, że to także znacznie ułatwia wybór. Po co oglądać meble, których i tak nie wybierzemy? Bez sensu, no właśnie. Osobiście myślę, że warto zdecydować się na takie szafki, które zajmą nam, jak najmniej miejsca, a będą niesamowicie praktyczne i w każdym wydaniu będą dobrze się prezentowały.

Ja spędzam dosyć sporo czasu w łazience wieczorem, dlatego chciałabym czuć się tam dobrze. Wymagało to ode mnie poświęcenia wolnego czasu, ale było warto. Wybraliśmy z Tomaszem takie meble, które zawsze będą ładne i nie wyjdą z mody. Mimo to, to nam powinny się podobać. Ceny szafek pod umywalki są w bardzo różnym przedziale cenowym. Wiele zależy od modelu oraz miejsca, gdzie kupujemy.