sylveco

Sylveco były drogie i nie pomogły

Kiedy ma się problemy z cerą to bardzo trudno jest dobrać dla siebie odpowiednie kosmetyki. Albo są one zbyt agresywne, i tylko podrażniają one nasza cerę, albo też są zbyt delikatne i nic w zasadzie nie dają. Dlatego też znalezienie odpowiedniego środka jest kłopotliwe.

Kosmetyki sylveco – mi nie pomogły

sylvecoZaczęłam od kosmetyków marki cera plus. Skoro nawet w nazwie znajduje się cera, to zapewne powinni się oni specjalizował w produktach do skóry twarzy. Jednak te kosmetyki mi nie pomogły. Zatem postawiłam potem na szeroki zakres kosmetyków i szukałam firmy, która ma ich dużo, trafiłam tym sposobem na l’biotica. To także była bardzo polecana firma, a przy okazji widziałam ja również w kilku gabinetach kosmetycznych. Powinna zatem oferować lepszą jakość. Jednak tutaj również się z zawiodłam. Szukałam dalej. Moja koleżanka powiedziała mi, ze od dawna stosuje kosmetyki marki sylveco i bardzo dobrze działają na jej cerę. Kupiłam zatem żel do mycia twarzy i krem, żeby znowu nie kupować nie wiadomo jakiś zestawu kosmetyków, które się potem nie sprawdzą. To był dobry wybór, ponieważ również te kosmetyki nie poskutkowały. Nie zaszkodziły, ale też nie poradziły też nic na moje problemy z cerą. Do tego nie skończyłam z kosmetykami naturalnymi.

Ostatnim pomysłem były kosmetyki marki dermedic. Nie byty tanie, ale w końcu miały pomóc. Niestety, już kosmetyki dla dzieci były bardziej skuteczne dla mnie. Wydałam tylko sporo pieniędzy na takie kosmetyki naturalne a żadne z nich mi nie pomogły. To była zła inwestycja.