O NAS

Jesteśmy redakcją, pochodzącą z Białołęki. Działamy zaledwie od kilku lat, ale już udało nam się uzyskać przychylność wielu czytelników. Dlaczego taka nazwa? Jesteśmy fanami filmów gangsterskich, a ta strona to jedyne miejsce w którym mogliśmy pokazać odrobinę siebie. Na naszym portalu publikujemy liczne artykuły na różnorodne tematy. Nie boimy się wyzwań, piszemy także na zlecenie klientów. Charakteryzujemy się profesjonalizmem i zaangażowanie.

CO OFERUJEMY?

NIE BIERZ KOTA W WORKU, SPRAWDŹ!

ARTYKUŁY

Jak każda redakcja, zajmujemy się pisaniem artykułów. Jednak to co nas wyróżnia, to nasza pasja którą wkładamy w każdy napisany tekst. Sprawdź i przekonaj się sam.

FOTORELACJE

Na naszej stronie mogą państwo znaleźć mnóstwo fotorelacji, z wielu wydarzeń. Zdjęcia w nich zamieszczone, wykonywane są przez naszego profesjonalnego fotografa.

PORADNIKI

Wielu ludzi ma problemy z którymi nie potrafią sobie poradzić. Dlatego postanowilismy założyć dział który zajmie się publikacją poradników. Potrzebujesz rady? Napisz do nas!

NASZE CECHY

PROFESJONALIZM

ZAANGAŻOWANIE

ASERTYWNOŚĆ

KREATYWNOŚĆ

RZETELNOŚĆ

NAJNOWSZE PUBLIKACJE

studio architektoniczne wrocław

Profesjonalne studio architektoniczne

Posiadanie własnego domu jest marzeniem wielu osób. Chcielibyśmy mieć własną przestrzeń i móc cieszyć się z komfortu posiadania nieruchomości. Często…
KONTYNUUJ CZYTANIE

Jaką planszówkę kupić dziecku?

Każde dziecko lubi spędzać czas na zabawie. Jednak zabawa w pojedynkę nigdy nie jest aż tak fajna, jak zabawa we…
KONTYNUUJ CZYTANIE

Z rur można zrobić wiele rzeczy

Wiele osób decyduje się dzisiaj na prowadzenie bardzo zdrowego trybu życia. Dobrze się odżywiamy, chodzimy na długie spacery na świeżym…
KONTYNUUJ CZYTANIE