Staram się robić dobre zdjęcia

Ostatnio zapisałam się na bardzo ciekawe zajęcia do których przekonała mnie koleżanka. Kasia zawsze szukała sobie dodatkowych atrakcji bo zawsze jej się nudziło. Zapisała się na kurs fotografii i sporo opowiadała mi o tych zajęciach. Poznała na nich ciekawe osoby w różnym wieku a także wiele się nauczyła. Zainteresowały mnie jej opowieści i po jej namowach zdecydowałam się zapisać na ten sam kurs.

Uczę się fotografii

fotografia kielceFotografia kielce jest bardzo popularna w dzisiejszych czasach. W wielu szkołach można zapisywać się na takie kursy. Nie są one drogie a można w trakcie zajęć sporo się dowiedzieć jak prawidłowo wykonywać różne zdjęcia. Do tej pory nie zdawałam sobie sprawy, ze wykonanie dobrego zdjęcia nie jest w cale takie proste. Trzeba mieć dobry sprzęt ale także uchwycić właściwy moment. Nauczyciele, którzy przekazywali nam swoja wiedzę zrobili na mnie duże wrażenie. Mieli w sobie sporo pasji i wykonywanie zdjęć było dla nich można powiedzieć całym życiem. Zaraziłam się od nich i po zajęciach zawsze starałam się żeby wykonać dobre zdjęcia w trakcie powrotu do domu. Robiłam zdjęcia dzieciom bawiącym się na placach zabaw czy drzewom, liściom. ZW sumie nie miało to dla mnie większego znaczenia. Fotografia bardzo mi się spodobała i na pewno będę uczestniczyć dalej w tych zajęciach. nasza grupa jest bardzo zgrana i często spotykamy się także poza godzinami kursu. Sporo sobie rozmawiamy o robieniu zdjęć i każdy z nas dzieli się swoimi spostrzeżeniami,.

Bardzo się cieszę, że dzięki Kasi zapisałam się na ten kurs. To dla mnie zaskakujące jak bardzo zmieniłam podejście do wykonywania zdjęć. Teraz to nie jest dla mnie zwykłe klikanie. Do każdego zdjęcia bardzo się przykładam i staram się żeby każde zdjęcie było wręcz idealne. Zakupiłam sobie także dobry aparat.