lampy ogrodowe

Sąsiad i królik

Ostatnio naszemu sąsiadowi ktoś lub coś niszczyło różne przedmioty na podwórku. Kupił sobie ostatnio lampy ogrodowe polux, które rano były przewrócone, tak samo jak jego rozkopany trawnik. Był wściekły, i nie chciał nic mówić, ale chyba podejrzewał nas.

Kto sąsiadowi zniszczył lampy?

lampy ogrodoweNastępnego dnia z kolei lampy kanlux leżały na ziemi. Powoli zaczynał trafić cierpliwość, nie wiedział co się dzieje. Czy wołać policję, czy to gdzieś zgłosić. O co chodziło, co za paranoja. Kiedyś zostawił przy garażu oprawy led i zapomniał ich wnieść do domu. Tak samo jak polux led, jakieś żarówki. Rano były całe zmiętolone. Razem z jakimś plastikowym krzesełkiem i kablami. Postanowiłem udowodnić mu, że to nie my, a za razem.dowiedzieć się o co chodzi, i rozwiązać tę zagadkę. Zainstalowałem kamery na podczerwień. Zrobiłem to tak, aby sąsiad nie wiedział, a były na naszym podwórku i do niego sięgały, więc wszystko było ok. Włączyłem nagrywanie i z niecierpliwością wyczekiwałem rana. Gdy wstałem od razu pobiegłem do kamery, wyjąłem kartę do nagrywania i poszedłem do sąsiada. Usiedliśmy przy kawie i oglądaliśmy klatka po klatce. Dłuższy czas nic się nie działo. Jednak co się stało później przyprawiło nas o wybuch gromkiego śmiechu. Na jego podwórku grasował bardzo spory biały króliczek. Szukał czegoś do jedzenia i jako, że króliki to gryzonie, to niszczył różne napotkane rzeczy.

Teraz zawsze stawiamy mu sporą porcję marchewki i innych łakoci, aby nie zniszczył, ze złości, że jest głodny. Staramy się też nie zostawiać na podwórku rzeczy, które mógłby zniszczyć.

Czytaj więcej na: najlepsze oświetlenie  – halogen.pl