ogrzewanie na podczerwień

Produkcja ogrzewania na podczerwień

Od wielu lat jestem producentem urządzeń grzewczych i moja firma ma siedzibę w centrum Katowic. W swoje urządzenia zaopatruję całe województwo. Niedawno dostałem zlecenie na panele grzewcze na podczerwień od jednego katowickiego dewelopera.

Ogrzewanie na podczerwień musi posiadać certyfikaty

ogrzewanie na podczerwieńBuduje on nowe bloki i ogrzewanie na podczerwień jest rozwiązaniem, które zamierza tam wprowadzić. Produkujemy grzejniki na podczerwień o różnych rozmiarach i zastosowaniu. Wszystko odbywa się zgodnie ze zleceniem od klienta. Wszystkie nasze panele grzewcze wykonywane są ze stali co gwarantuje im niezniszczalność. Wszystkie nasze panele grzewcze na podczerwień są bardzo estetyczne i mają szerokie zastosowanie. Można mieć takie panele grzewcze w mieszkaniu czy nawet biurze. Moja firma produkuje panele grzewcze na podczerwień, które można zamontować na ścianie czy suficie. Takie ogrzewanie na podczerwień, które produkujemy może działać nawet przez kilkadziesiąt lat. Deweloper zamówił u nas panele grzewcze na podczerwień w ilości dwudziestu ośmiu sztuk. Wszystkie miały być w kolorze białym z montażem na ścianie. Zlecenie zadeklarowałem zrealizować do końca października. Panele grzewcze, które produkuje moja firma posiadają odpowiednie certyfikaty, które otrzymuje od nas każdy klient, który nabywa mocne ogrzewanie na podczerwień. Dodatkowo daję długoletnią gwarancję na panele grzewcze, ponieważ są produkowane z materiałów najwyższej jakości. Czasem zamawiają u mnie panele grzewcze na podczerwień osoby indywidualne, które są posiadać w mieszkaniach ogrzewanie na podczerwień.

W takim przypadku zawsze w cenie gwarantujemy montaż wszystkich urządzeń. Pracują u mnie monterzy, którzy instalują urządzenia w mieszkaniach klientów. Jest to kompleksowa obsługa, która jest bardzo ceniona przez kupujących.