Producent wieszaków kutych

W swoim życiu miałem zazwyczaj pod górkę. To jednak nauczyło mnie wiele i dzięki temu stałem się człowiekiem niezależnym i radziłem sobie w różnych sytuacjach. Kiedy jednak założyłem własną firmę produkcyjną, to miałem wszystko ustalone tak, że żadna nieprzewidziana sytuacja nie mogła się zadziać.

Produkowanie kutych wieszaków do przedpokoju

wieszak kuty do przedpokojuZajmowałem się produkcją wieszaków kutych różnego rodzaju. Znałem się na wieszakach i dlatego w tę branżę postanowiłem właśnie zainwestować. Pozyskiwaniem klientów zajmowałem się osobiście. Na rynku było sporo takich firm jak moja i na dodatek z doświadczeniem. Początkowo nie było mi łatwo się przebić ze swoją ofertą. Kiedy już udało mi się namówić pierwszego klienta na współpracę, to interesował go wieszak kuty do przedpokoju w oryginalnym wzorze. Przedstawiłem mu więc kilka swoich projektów a on zdecydował się na kilka z nich. Zlecił mi więc wyprodukowanie tysiąca wieszaków i zaznaczył, że jak wypełnię warunki współpracy, to będę mógł liczyć na stałą współpracę. Był to mój pierwszy klient i zależało mi na tym, żeby go utrzymać. Do produkcji zamówionych przez niego wieszaków zaangażowałem więc wszystkich swoich pracowników. Produkcja takiej ilości wieszaków kutych zajęła jednak mniej czasu niż się spodziewałem. Zaskoczyłem więc klienta tym, że otrzymał swoje zamówienie jeszcze przed czasem. Z jakości wyprodukowanych w mojej firmie wieszaków do przedpokoju był zadowolony i podpisaliśmy na stałe umowę współpracy.

Po zleceniu od pierwszego klienta już częściej udawało mi się nawiązać współpracę z innymi klientami. Byłem rzetelnym przedsiębiorcą a ludzie to doceniali. Wieszaki, które produkowałem miały gwarancję jakości i byłem dumny ze wszystkich produkowanych w mojej firmie wieszaków.