kasy fiskalne

Producent kas fiskalnych

U mnie we Wrocławiu jestem postrzegany jako największy producent. Moje produkty zresztą kupują klienci z całego dolnego śląska i cenią sobie ze mną współpracę. Produkuję między innymi kasy fiskalne, na które jest ogromne zapotrzebowanie w wielu branżach.

Co jeszcze oferuje producent kas fiskalnych?

kasy fiskalneW ofercie posiadam również drukarki fiskalne z elektryczną kopią paragonów czy wagi samochodowe. Na wszystkie nasze produkty udzielana jest gwarancja. Posiadam wyspecjalizowaną grupę pracowników, którzy przeprowadzają serwis kas fiskalnych u klienta, ponieważ jest to bardzo ważny element mojej działalności. Wszystkie nowe kasy fiskalne Wrocław podlegają w trakcie gwarancji cyklicznemu serwisowaniu. U mnie w firmie na serwis wag kładzie się duży nacisk, dlatego wytypowałem do tego odpowiednich pracowników, którzy przeszli specjalistyczne szkolenia i kursy. Jako największy Wrocławski producent jestem zobowiązany zapewnić wszystkim swoim klientom obsługę posprzedażową. Wszystkie moje wagi samochodowe najazdowe są wykonywane z bardzo trwałych materiałów. Jeżeli chodzi o wagi samochodowe, to współpracuję ze stałą grupą kontrahentów, którzy również mają swoje oddziały poza granicami naszego kraju. U mnie we Wrocławiu jest wiele firm, które produkują kasy fiskalne, jednak moje przedsiębiorstwo ma ugruntowaną pozycję na rynku z uwagi precyzyjność i dokładność w wykonywaniu swoich produktów. Jakiś czas temu dostałem duże zlecenie na drukarki fiskalne, które zamówił wrocławski biznesmen. Wytypowałem do tego zlecenia swoich nowych pracowników, ażeby sprawdzić jak sobie poradzą z tym zleceniem.

Oczywiście drukarki fiskalne zostały wykonane zgodnie z terminem, dzięki czemu klient był bardzo zadowolony. Zapewne ta współpraca będzie długoterminowa i zadbam o to, żeby tak właśnie było w przyszłości.