Pończochy jako seksowny element garderoby

 

Pończochy uważane są za jedne z najbardziej zmysłowych i seksownych elementów ubioru kobiety. Mając je na sobie kobieta czuje się pewna siebie i uwodzicielska. Pończochy we wcześniejszych latach potrzebowały podwiązek, których zadaniem było podtrzymywanie pończochy na właściwym miejscu. Dziś pończochy wykonywane są z materiałów elastycznych, które sprawiają, iż są samonośne, dodatkowym elementem utrzymującym je w danym miejscu jest gumko-koronka.

Zmysłowe pończochy dla kobiet

producent pończochTen typ bielizny damskiej ma szerokie zastosowanie. Nosić je można zarówno na imprezy ze znajomymi, bankiety, a także na wesela. Pończochy ślubne oprócz tego, że zazwyczaj mają kolor jasny wykonane są trwalszego materiału. W takich pończochach stosuje się system plecenia poszczególnych włókien,w taki sposób, aby nawet, gdy ulegną zaciągnięciu nie poleci tak zwane „oczko”. Materiały rajstop oraz samonośnych pończoch mają różne kolory oraz wzory i struktury. Wzorzyste rajstopy nadają się doskonale do założenia w połączeniu z gładką sukienką, w jednolitym kolorze. W połączeniu ze szpilkami będę tworzyć niesamowicie uwodzicielską całość. Samonośne pończochy dopasowują się do kształtu nogi i są praktycznie nie odczuwalne, zapewniają przez to komfort noszenia. Wykonane są najczęściej z poliamidy, nylonu oraz elastanu. Delikatny połysk tych materiałów optycznie wyszczupla nogę, przez co wydają się one smuklejsze i zgrabniejsze.

Innym zmysłowym detalem, który można zakupić w zestawie z pończochami jest pas do nich. Pas do pończoch w połączeniu z pasującą bielizną stanowić będzie wyjątkowy zestaw na niezapomniane chwile, takie jak noc poślubna, randka z ukochanym lub spotkanie walentynkowe. Producent pończoch w swojej ofercie najczęściej posiada wcześniej wspomniany pas, a także bieliznę taką, jak majtki i biustonosz. Często te elementy tworzą jedną kolekcję i doskonale do siebie pasują.