Pomogła mi firma windykacyjna

Prowadziłam firmę zajmującą się sprzedażą hurtową wyposażenia domu i ogrodu. Długo nie miałam żadnego problemu ze swoimi odbiorcami. Wszyscy płacili mi na czas, wystawiali faktury, byli uczciwi względem mnie. Niestety, trafiłam na firmę, która nie była taka dobra jak inne, choć na początku wszystko było dobrze.

Pomoc fachowców od windykacji

firma windykacyjna warszawaKiedy rozpoczęliśmy współpracę to sam właściciel umawiał się ze mną w kwestii dostawy i płatności. Pieniądze były na czas, faktury też. Raz spóźnił się z płatnością i chciał rozłożyć ją na raty. Zgodziłam się jednak nawet tego nie zapłacił. Mówił że ma przejściowe problemy i jak sprzeda kolejną dostawę to odda. Okazało się jednak że naciągał wiele hurtowni i zwinął biznes. Jedynym rozwiązaniem była dla mnie firma windykacyjna warszawa, bo wszelkie ponaglenia i działania polubowne nie przynosiły żadnego efektu. Spotkałam się z fachowcami, który mieli do czynienia z tysiącami takich przypadków. Szybko przedstawili mi drogę działania, co muszę zrobić i czym oni się zajmą. Wiedziałam, że warto było zgłosić się do tej firmy. Windykatorzy wysyłali oficjalne pisma, a na końcu zgłosili sprawę do sądu o nakaz zapłaty. Mój dłużnik długo nie odbierał korespondencji, ale jak sprawa poszła dalej to nagle chciał polubownie rozwiązać całość. Spotkałam się z nim w firmie windykacyjnej, by prawnicy wszystko załatwili. Dzięki temu miałam wszystko czarno na białym, legalnie i prawidłowo. Bez dwóch zdań to była dobra opcja, a usługi windykacji nie kosztowały wiele.

Dzięki działaniom firmy windykacyjnej mój dłużnik oddał cały dług w przeciągu miesiąca, a ja mogłam spać spokojnie. Sprawa poszła szybciej niż myślałam, z pomocą fachowców oczywiście. Teraz już wiem, że w razie problemów nie ma co zwlekać, tylko od razu iść w windykację.