Podarowanie siostrze satynowej sukienki do chrztu

 

Moja siostra o ciąży poinformowała mnie w pierwszej kolejności. Wiedziała, że bardzo chciałam zostać ciocią i dlatego tak zrobiła. Cieszyłam się, że w końcu udało jej się zajść w ciążę, ponieważ z mężem o dziecko starali się od ponad dwóch lat. Moja siostra w czerwcu miała urodzić córeczkę.

Siostrzenica w pięknej satynowej sukience na chrzcinach

satynowa sukienka do chrztuLiczyłam, że siostra poprosi mnie, żebym została matką chrzestną dla jej córki. W końcu byłyśmy zżyte i w sumie to nikt inny bardziej ode mnie się nie nadawał do pełnienia takiej funkcji. Siostra zapytała mnie pewnego dnia, czy zostanę matką chrzestną dla jej córki a ja odparłam, że na taką propozycję właśnie czekałam. Od razu poinformowałam siostrę, że czuję się w obowiązku kupić chrześnicy sukienkę do chrztu i siostra bardzo ucieszyła się z mojej propozycji. Zapytałam ją czy satynowa sukienka do chrztu będzie jej odpowiadała, ponieważ właśnie taką zamierzałam kupić. Siostra była zachwycona i podpowiedziała mi jaki rozmiar wybrać. Jej córka Anielka była drobną dziewczynką i musiałam dobrać sukienkę w odpowiednim rozmiarze. Następnego dnia udałam się do sklepu, gdzie dostępne były sukienki do chrztu dla dziewczynek i wybrałam tę, którą już jakiś czas temu oglądałam. Zapytałam przy okazji sprzedawcę, czy będą mogła ją wymienić w razie rozmiar okaże się nieodpowiedni. Nie było żadnego problemu. Zaraz po zakupach poszłam do siostry, żeby przymierzyła Anielce sukienkę do chrztu. Rozmiar okazał się idealny.

Moja siostrzenica pięknie wyglądała w tej satynowej sukience na swoich chrzcinach. Mój mąż wszystko nagrywał kamerą, żebyśmy mieli pamiątkę. Siostra zorganizowała po chrzcinach przyjęcie dla najbliższych. Zamówiła jedzenie ze sprawdzonej firmy cateringowej, które wszystkim smakowało.

 

Opublikowane w Moda