Podarowanie przyjaciółce pięknego naszyjnika

Kiedy skończyłam szkołę średnią, to wiedziałam, że zaczynam nowy etap. Poznam nowych ludzi i wszystko się zmieni. Planowałam wyjechać na studia do Warszawy a moja przyjaciółka miała zostać w Bydgoszczy. To była ważna dla mnie osoba i zamierzałam tę przyjaźń utrzymać mimo odległości.

Naszyjnik ze srebra idealnym dowodem przyjaźni 

naszyjnik celebrytka srebrnyKatarzyna była wspaniałą osobą, na którą zawsze  mogłam liczyć. Nie raz mnie wspierała w różnych sytuacjach i mogłam jej ufać. Przed wyjazdem na studia postanowiłam kupić jej prezent, który miał umocnić naszą przyjaźń. Wpadłam na pomysł, że będzie to naszyjnik celebrytka srebrny, który zawsze się podobał Kasi. Wisiorek był w kształcie serca i miał miejsce na zdjęcie. Zamierzałam tam umieścić zdjęcie, na którym jestem razem z Kasią. Przyjaciółka naszyjnik widziała w internecie, ale ja postanowiłam poszukać go na miejscu. Niedaleko mojego domu była galeria handlowa, gdzie mieścił się jeden z największych salonów jubilerskich. Byłam pewna, że ten naszyjnik celebrytki będzie tam dostępny. Nie pomyliłam się i jak pokazałam sprzedawcy zdjęcie naszyjnika, którego szukam, to od razu zaprowadził mnie do gabloty, gdzie ten naszyjnik wisiał. Obejrzałam go jeszcze i przymierzyłam. Prezentował się wspaniale. Postanowiłam wziąć taki sam naszyjnik również dla siebie. Razem z Kasią będziemy nosiły tę samą biżuterię, która cały czas będzie nam przypominała o tym, jak nasza przyjaźń jest silna i nawet odległość nie jest w stanie tego powstrzymać.

Naszyjnik mojej przyjaciółce bardzo się spodobał i od razu go założyła. Ja swojego nie zdejmowałam nigdy. To był wyjątkowy prezent, który Kasia bardzo doceniła. Ona mi także podarowała prezent, a była to pluszowa żyrafa. Uwielbiałam żyrafy i ona o tym doskonale wiedziała.