Piękne tapety z Warszawy

Kiedy urodziłam dziecko przeniosłam się z córką i mężem do naszego pierwszego własnego mieszkania. Jego remont był bardzo szybki i szczerze mówiąc nie zwracałam wtedy dużej uwagi na to jak prezentują się poszczególne wnętrza. Po kilku latach zapragnęłam jednak zmian. W szczególności zmiany aranżacji wnętrza wymagał salon oraz pokój naszej córeczki.

Sklepy z tapetami w Warszawie mają duży asortyment

sklep z tapetami WarszawaBardzo zależało mi na zmianie wyglądu ścian w salonie i pokoju dziecka. Na ścianach zdecydowałam się na tapety, ponieważ dzięki nim można osiągnąć we wnętrzu naprawdę ciekawy efekt. Niestety w naszym mieście w żadnym sklepie, który ma w swojej ofercie tapety nie znaleźliśmy nic co by nam się spodobało tak na 100%. Tapety były ładne ale nie było w nich nic wyjątkowego. Dlatego też postanowiliśmy, że wybierzemy się do Warszawy, która nie leży aż tak daleko od naszego miejsca zamieszkania, a jest tam o wiele większy wybór. Jeżeli chodzi o sklep z tapetami Warszawa nas nie zawiodła. Szybko znaleźliśmy taki, w którym wybór tapet był ogromny – zarówno jeżeli chodzi o wzory, jak i o przedział cenowy. Do pokoju córki wybraliśmy uroczą tapetę w pastelowe wzory misiów. Tapeta jest zmywalna, co jest dla nas bardzo ważne. Do salonu wybrałam przepiękną i wytworną białą tapetę w delikatne złoto-różowe różyczki. Tapeta ta była droga ale wygląda na ścianie po prostu niesamowicie.

Tapety, które kupiliśmy w warszawskim sklepie wyglądają w naszym mieszkaniu naprawdę ładnie. Tapeta w salonie daje bardzo elegancki efekt i widać na pierwszy rzut oka, że jest to tapeta wysokiej jakości. W pokoju córki tapeta również dobrze się sprawdza. Parę razy zdarzyło mi się już zmazywać z niej brud w postaci odcisku brudnej rączki mojej córeczki i nie było żadnych problemów. Plama zeszła szybko, a tapeta nadal wygląda świetnie.