Orkiestra na wesele, najważniejsze pytania

Dzisiejszy temat na pewno zainteresuje wszystkie osoby, pary, które przygotowują się do ślubu i wesele. Oczywiście jak wiadomo nie ma dobrego wesela i świetnej zabawy bez muzyki, dlatego musimy bardzo przyłożyć się do kwestii wyboru zespołu. O tym właśnie będzie dzisiejszy artykuł, dowiecie się z niego jakie pytania warto zadać orkiestrze i  na co zwrócić szczególną uwagę.

Pytania do zespołu na wesele

zespół muzyczny na wesele wrocławNa co zwrócić uwagę wybierając zespół muzyczny na wesele wrocław?  Na samym początku poszukajcie w internecie, jeżeli dany zespół prężnie działa to z pewnością posiada stronę internetową, na której powinniście znaleźć wszelkie niezbędne informacje o zespole, jego doświadczeniu, a także filmy z prowadzonych wcześniej imprez, rekomendacje i opinie. Kiedy wybierzecie już wstępnie zespół, dokonacie selekcji, warto byłoby spotkać się z zespołem i omówić na początku kilka kluczowych kwestii. Przede wszystkim poproście o udostępnienie repertuaru, zapytajcie czy możecie zaproponować kilka Waszych ulubionych utworów i czy zespół będzie w stanie je dla Was wykonać. Zapytajcie jak długo zespół gra na weselu, ile kosztuje każda dodatkowa godzina imprezy. Oczywiście zapytajcie kiedy należy wpłacić zaliczkę, a kiedy resztę wynagrodzenia dla zespołu. Ustalcie przebieg wesela, ustalcie zabawy jakie będą prowadzone w czasie na przykład oczepin. Warto by było dowiedzieć się czy zespół zamierza spożywać alkohol, jeżeli tak, szybko poszukajcie innego. Jeżeli spodobał Wam się szczególnie jakiś zespół, jednak jest on z daleka, koniecznie zapytajcie się o koszt dojazdu na miejsce wesela oraz czy po Waszej stronie leży dodatkowo zapewnienie zespołowi noclegu.

Oczywiście kwestii jakie należy omówić z orkiestrą jest znacznie więcej, jest te zawarte w artykule są absolutną podstawą i ich nie możecie pominąć. Pamiętajcie także, bardzo dokładnie zapoznać się z umową, która będziecie podpisywać. Nie zapomnijcie przede wszystkim świetnie się bawić!