Oferuję relaksujący zabieg na ciało

Kiedy zakładałam salon kosmetyczny to tylko wykonywałam zabiegi na twarz czy oferowałam makijaż. Teraz to mam ogromny wachlarz ofert i można u mnie nawet sobie zrobić piękne paznokcie. Planuję zatrudnić dziewczynę i oferować więcej zabiegów.

Na relaksujący zabieg zapisuje się dużo osób

relaksujące zabiegi na ciało w BydgoszczyCzęsto moje klientki pytały o różne zabiegi czy masaże przez co uznałam, że czas najwyższy to wprowadzić do oferty. Zatrudniłam dziewczynę, która kiedyś miała u mnie praktyki i byłam z niej zadowolona. Ona w moim salonie będzie wykonywała relaksujące zabiegi na ciało w Bydgoszczy, bo wiem, że idealnie się do tego nadaje. Obok wyprowadziła się jakaś firma i jest lokal do wynajęcia co się doskonale składało. Z właścicielem mam dobry kontakt i na pewno wynajmie mi ten lokal za nieco mniejsze pieniądze. Mam nadzieję, że uda się połączyć wszystko w jeden duży salon. Z właścicielem oczywiście dogadałam się bez żadnych problemów i już po trzech miesiącach wszystko było połączone. Matylda dostała własne stanowisko i mogła działać. Klientów nie brakowało a nasze relaksujące zabiegi na ciało stały się bardzo sławne. Przyjeżdżali do nas klienci nawet z okolic miasta i grafik był bardzo napięty. Nawet nie zdawałam sobie sprawy jak ogromne zainteresowanie wzbudzą te relaksujące zabiegi na ciało w Bydgoszczy. Byłam zadowolona, że tak doskonale ulokowałam swoje pieniądze i postanowiłam pójść jeszcze dalej. Wybrałam się na kurs makijażu permanentnego i mogłam również takie usługi świadczyć. Teraz mam największy salon w okolicy.

Zatrudniam na dzień dzisiejszy osiem dziewcząt, które wykonują różne zabiegi. Ja robię makijaż permanentny i mam na niego bardzo dużo klientek. Dobrze, że wszystko mi się tak pomyślnie układa bo mogę spokojnie patrzeć w przyszłość.