sklep z odzieżą damską

Odzież damska i dylematy kobiety

Zawsze mam problem, gdy jest jakieś wydarzenie ważne i muszę ubrać się w miarę elegancko, bo mam styl takiej chłopczycy raczej.

Sklep z odzieżą damską posiadał ogromny asortyment

sklep z odzieżą damskąNie kręcą mnie damskie dodatki, no ale w takich wypadkach jak studniówka, to nie wypada pójść w dresie. Koleżanki obiecały mi pomóc w wyborze i polecany sklep z odzieżą damską był naszym celem do odwiedzenia w nadchodzący weekend. Nie chciałam tam iść, no ale nie było wyboru, raz trzeba się poświęcić. Im sprawiło wielką radość to, że mogły ubrać mnie jak kobietę. Ja bardziej poszłabym w sukienki dzienne bo nie lubiłam przepychu, ale powiedziały, że na taką uroczystość, to w takiej pójść nie wypada. No w sumie racja, ale i tak nie widziałam siebie w jakichś świecących kreacjach. Przynosiły mi długie sukienki wieczorowe do przymierzalni i nie czułam się przekonana, bo źle się w nich czułam, no ale muszę przyznać, że robiły wrażenie. Każda kobieta na pewno wyglądałaby dobrze w takiej długiej niebieskiej sukience z wycięciami po bokach. Nie wiedziałam, że sukienki wyjściowe teraz robią z takimi różnymi bajerami i dodatkami. Niektóre z nich były nawet jakby brokatowe, bo mieniły się na różne kolory. W każdej z nich czułam się dziwnie, bo nie pasował mi ten styl. Miałam krótkie włosy, kolczyk w nosie i w brodzie no i po prostu to się ze sobą bardzo gryzło. Ja i modna odzież damska to raczej nie jest dobre połączenie. No ale na coś się musiałam zdecydować. Stwierdziłam, że padnie na pierwszy wybór i wzięłam tę sukienkę w kolorze błękitu z wycięciami. Jak już szaleć, to na całego. Na pewno moi znajomi będą w szoku jak mnie zobaczą, i możliwe nawet, że mnie nie poznają w takiej kreacji.

Bo w końcu pierwszy raz zobaczą mnie ubraną, jak prawdziwa kobieta. Jeszcze nigdy wcześniej nie mieli okazji, bo wolałam deskę i luźne spodnie od damskich ciuchów.