Nowe meble do łazienki

 

Remont łazienki musiałam połączyć z koniecznością wymiany instalacji. Niestety koszt był wyższy niż początkowo zakładałam, dlatego trzeba było zrezygnować z designerskich mebli na wymiar i poszukać jakiegoś gotowego zestawu w sklepie. Nie byłam do tego nastawiona zbyt entuzjastycznie, ale dość szybko zmieniłam zdanie.

Meble do łazienki w zestawie z umywalką

zestaw mebli łazienkowych z umywalkąKiedy ostatni raz szukałam mebli łazienkowych, prawie dekadę wcześniej, wybór wcale nie był oszałamiający. Od tamtej pory wiele się jednak zmieniło, co zauważyłam ze sporym zadowoleniem, bo teraz naprawdę miałam spory problem z podjęciem decyzji. Widziałam różne meble łazienkowe, od droższych, z litego drewna, po tańsze, zrobione z MDF i lakierowane. Były zestawy bardziej klasyczne i nowoczesne, od bardzo prostych przez dekoracyjne. Poza zwykłą, nieco już nudną bielą były też meble w innych kolorach, od naturalnego drewna przez czerwień aż do czerni, chociaż bardziej ekstrawaganckie kolorystycznie meble często robiono dopiero na konkretne zamówienie. W gotowych zestawach mebli moją uwagę zwrócił zestaw mebli łazienkowych z umywalką. Moja obecna umywalka prosiła się o wymianę, a do tego nie miałam pod nią żadnej szafki, co znacznie zmniejszało ilość miejsca do przechowywania środków czystości. W gotowym zestawie była już dość szeroka umywalka, szafka poza półką miała też szufladę, więc dla moich potrzeb była idealna. Zdecydowałam się na szafkę w ciemnobrązowym kolorze, która będzie się ładnie odcinać od jasnych płytek.

Nowe meble są podwieszane, dzięki czemu wydaje się, że w łazience jest nieco więcej miejsca. Znacznie ułatwia mi to też sprzątanie i nie muszę się martwić, że jakieś kąty czy przestrzeń za meblami są nieposprzątane. Nowe meble nie kosztowały mnie wcale dużo, a jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.