naprawa laptopów

Nowa praca przy naprawie laptopów i telefonów

Przez bardzo długi okres czasu niestety byłem osobą bezrobotną, Tak się po prostu ułożyło, że Łódź, czyli miasto w którym mieszkam nie ma wiele miejsc pracy do zaoferowania swoim mieszkańcom. Oczywiście jestem zarejestrowany w Państwowym Urzędzie Pracy, który stara się znaleźć mi miejsce zatrudnienia, jednakże jak do tej pory niestety mu się ta sztuka po prostu nie udawała.

Oprócz laptopów naprawiamy też telefony

naprawa laptopówJednakże któregoś dnia można powiedzieć, że szczęście się do mnie uśmiechnęło, ponieważ pomocną dłoń w tej trudnej sytuacji wyciągnął do mnie mój kolega, który postanowił otworzyć swój własny serwis, w którym świadczy naprawy przeróżnych sprzętów nowoczesnej technologii. Ten kolega nie miał wątpliwości, czy powinien mnie zatrudnić, ponieważ ja wcześniej pracowałem w podobnym serwisie, gdzie wykonywana przeze mnie była na przykład naprawa komputerów. W tym serwisie tego mojego kolegi pracuję dopiero od trzech miesięcy, ale z pracy jestem zadowolony i to można nawet powiedzieć, że bardzo. Już zapomniałem przez ten czas, kiedy pozostawałem bez pracy, jak to jest mieć pracę i pracować. W tym serwisie, w którym pracuję teraz wykonywane są przez nas przeróżne naprawy, jak na przykład naprawa laptopów w Łodzi. Niby nowoczesna technologia, a laptopy na prawdę często się psują i to laptopy, które wydawać by się mogło są zrobione przez renomowanego producenta i powinny być można powiedzieć, ze niezniszczalne. Bardzo często również wykonywana przez nas serwis naprawa telefonów.

Naprawy telefonów wykonujemy przeróżne, zarówno reperujemy telefony na gwarancjach, jak i również jesteśmy serwisem napraw pogwarancyjnych. Ja akurat nie umiałem dobrze naprawiać telefonów, ale przez ten okres kiedy tu pracuję już się tego myślę, że bardzo dobrze nauczyłem i teraz sprawnie mi to idzie.