ogrodzenia gabionowe

Nietypowe ogrodzenia gabionowe

Każdy z nas ogradza swoje posesje rożnymi ogrodzeniami. Postaram się wam przedstawić jakie mogą być nietypowe ogrodzenia wokół naszych posesji. Pierwszym przykładem niech może będą gabiony. Niby nazwa nie wskazuje, że są to ogrodzenia, ale uwierzcie mi na słowo, że są to ogrodzenia i to nawet bardzo pomysłowe, do środka można włożyć liczne rzeczy.

Rzadko spotykane ogrodzenia gabionowe

ogrodzenia gabionoweGabiony to nic innego jak takie duże puste formy, które trzeba czymś zapełnić. Jeśli myślicie, że nie będziecie mogli ich dostać zbyt łatwo to się mylicie. Gdyż gabiony tanio można kupić na przykład przez internet. Będziecie mieć dostęp do rożnych sklepów, które je oferują. Nawet nie będziecie zbyt długo ich szukać. Warto też rozejrzeć się w waszych sklepach w mieście, czy mają tam ogrodzenia gabionowe, może akurat są. Rzadko jednak można spotkać tego typu ogrodzenie na naszych posesjach, pewnie nie każdemu się one podobają, a szkoda, gdyż takie gabiony producent może dostarczyć nam w różnych kształtach. Innym przykładem nietypowego ogrodzenia może być ogrodzenie ze skrzynek po owocach.Tutaj należy każdą skrzynkę połączyć ze sobą w odpowiedni sposób. Może sobie nie wyobrażacie jak taki płot mógłby wyglądać, ale to nic, zapewniam was, że dobrze wygląda. Można samemu zdecydować jaką wysokość ma mieć to ogrodzenie.

Liczy się przecież pomysł. Pomiędzy skrzynkami są zazwyczaj poustawiane pachołki betonowe, to bardzo dobre połączenie drewna z betonem. Jeszcze innym przykładem nietypowego ogrodzenia jest ogrodzenie z bardzo grubego szkła.