Mój chłopak jest tłumaczem przysięgłym

Darka poznałam przez moją kuzynkę, która do niego startowała. On jednak wybrał mnie, ponieważ bardziej mi odpowiadałam nie tylko wyglądem, ale również charakterem. Od razu mi się spodobał i bardzo zależało mi na tej znajomości. Udało się i jesteśmy parą.

Darek zna język włoski i tłumaczy różne dokumenty

tłumacz przysięgły języka włoskiegoMój chłopak jest dość mądrym i rozsądnym człowiekiem i pracuje jako tłumacz przysięgły języka włoskiego. Dużo opowiada mi o swojej pracy, która jest na prawdę interesująca. Tłumaczy różnego rodzaju dokumenty a język zna bardzo dobrze. W takiej pracy musi mieć taką wiedzę, bo inaczej przecież by sobie nie poradził. Czasami ma mało dla mnie czasu, ponieważ jako tłumacz przysięgły języka włoskiego ma sporo pracy i zawsze musi dokończyć zaczęte zlecenie. Kiedyś go odwiedziłam jak pracował w domu, żeby przynieść mu jakiś ciepły posiłek. Wiedziałam, że od rana nic nie jadł, bo nie miał na to czasu. Kiedy weszłam do niego to akurat tłumaczył jakieś dokumenty techniczne i był już w połowie pracy. Ucieszył się jak mnie zobaczył, ponieważ potrzebował małej przerwy. Opowiedział mi co tłumaczy i ile pieniędzy za to zlecenie dostanie. Nie miałam pojęcia, że tłumacz przysięgły języka włoskiego zarabia tak dużo pieniędzy. Zaimponował mi tym i zapytałam czy ciężko dostać taką pracę. Ja dobrze znam język francuski i przecież mogłabym pracować tak jak on. Wyjaśnił mi co trzeba zrobić i uznałam, że również spróbuję swoich sił w przyszłości. Darek tłumaczy różne dokumenty i świetnie sobie radzi ze wszystkim.

Darek mi tak zaimponował, że zajęłam się tym samym co on. Teraz wspólnie prowadzimy firmę i praca razem bardzo nam odpowiada. Świetnie się dogadujemy i nawet zamieszkaliśmy razem. Cieszę się, że jesteśmy razem, gdyż to cudowny człowiek.