czapka mitchell and ness

Modnie po 50 z czapkami Mitchell and Ness

Wiek średni kojarzy się ze stonowanymi i bezpiecznymi zestawami ubrań, jednakże po 50 wcale nie trzeba ubierać się nudno. Dzisiaj osoby w takim wieku wyglądają jeszcze całkiem młodo, a jest to możliwe między innymi dzięki ubraniom i stylizacjom.

Czy czapka może nas odmłodzić?

czapka mitchell and nessW sieci istnieje wiele zagranicznych blogów, którymi mogą się inspirować dzisiejsi 50- latkowie. Gdzie mogą oni szukać ubrań dla siebie? Oczywiście sposób ubierania będzie w dużej mierze zdeterminowany przez styl życia, jednakże jeżeli dojrzała pani może zrezygnować z garsonek i grzecznych sukienek na rzecz ciekawych koszulek, spodni czy tunik, to z pewnością będzie działało to na korzyść jej wizerunku. Co odważniejsze osoby stawią nawet na modę uliczną. Na przykład koszulka KOKA połączona z elementem takim jak modna, nietuzinkowa i wygodna Czapka Mitchell and Ness może sprawić, że osoba nosząca będzie wyglądała na kilkanaście lat mniej. Oczywiście nie jest to styl przeznaczony do biura, jednakże na spotkania towarzyskie, czy też zakupy czy randkę będzie to outfit idealny. Jakiego typu ubrania dodają lat? Z pewnością te w ponurych, jednolitych kolorach, a także nienowoczesnych krojach. Nie warto zakładać ubrań zbyt dużych i niedopasowanych do sylwetki. Oczywiście jeżeli chodzi o modny krój oversize, osoby w każdym wieku będą wyglądać w nim korzystnie i jeżeli wybierzmy coś z oferty Backyard Cartel czy innych tego typu firm, to tego rodzaju swobodne ubrania jedynie odmłodzą stylizację. Warto także zwrócić uwagę na dodatki. Modne buty, biżuteria czy też zegarek lub szal dodadzą całości stylizacji skomponowanej na przykład z ubrań Cayler and Sons, smaku i oryginalności.

Warto wpisać do wyszukiwarki internetowej hasło: carhartt koszulka lub inne tego typu, by zobaczyć jakie propozycje strojów czekają obecnie na dzisiejszych 50 latków i nie tylko. Moda nie zna wieku.