Mam saunę w domu!

Niedawno skończyłam trzydzieści lat. Przez długi czas zastanawiałam się co powinnam kupić sobie w prezencie. Od dłuższego czasu wiedziałam, że moja urodzinowa impreza z okazji trzydziestki będzie bardzo wystawna i kupię sobie jakiś drogi prezent. Lubię od czasu do czasu rozpieszczać sama siebie. Myślę, że każdy powinien tak robić. Przypadkowo w Internecie natrafiłam na artykuł o domowych saunach i stwierdziłam, że to jest to.

Kupiłam saunę infrared przez Internet

znany producent saun infraredBardzo lubię korzystać z sauny i naprawdę pomaga mi to w utrzymaniu dobrej odporności mojego organizmu oraz pięknie nawilżonej cery. Jednakże nigdy wcześniej nie pomyślałam, że mogłabym mieć swoją saunę w domu. Tymczasem jest to bardzo proste. Zakupy przeważnie robię w Internecie, ale mimo to nie spodziewałam się, że coś takiego jak sauna również kupię online. Ale tak właśnie się stało bo znany producent saun infrared miał akurat na swojej stronie internetowej przeceny na kilka modeli saun, w tym taki, którym byłam zainteresowana. Nie mogłam nie skorzystać. Zamówiłam saunę, która jest w stanie zmieścić dwie osoby. Według producenta, ponieważ moim zdaniem bez problemu zmieszczą się w niej trzy osoby. Zamontowałam ją w pomieszczeniu, które jest połączeniem mojego gabinetu z garderobą. Sauna wyposażona jest w radio i oświetlenie LED w różnych kolorach. Uwielbiam relaksować się w mojej saunie.

Dostawa sauny nie była najtańsza ale w cenę wliczony był także jej montaż, a więc był to naprawdę dobry układ. Sauna dotarła do mnie naprawdę szybko bo już po trzech dniach od dokonania wpłaty. Przed dostawą umówiłam się na konkretną godzinę, a więc nie musiałam martwić się tym, że kiedy fachowcy przywiozą saunę będę w pracy. Montaż sauny był bardzo szybki, co bardzo mnie zaskoczyło.