Małe lakiery do paznokci na wakcje

Jestem nastolatką, uczę si w liceum o profilu humanistyczny. Kocham modę, lubię ubierać się oryginalnie i stylowo. Bawię się modą, komponuję różne stylizacje, zestawy. W modzie bardzo ważny jest też makijaż, modnie pomalowane paznokcie. Mam sporo fajnych, modnych ciuchów i zestawy tzw. kolorowych kosmetyków. Razem z przyjaciółkami lubimy wymieniać się doświadczeniami, ciuchami.

Kolorowe mini lakiery do paznokci

mały lakier do paznokci 11mlWedług blogerek modowych, które są tez moją inspiracją bardzo ważne w modzie są modnie , oryginalnie pomalowane paznokcie.Lakier do paznokci to idealne wykończenie każdej stylizacji. Element, który subtelnie podkreśli naszą kobiecość. Trzeba tyk dobrać właściwy kolor lakieru. Najlepiej mieć całą gamę kolorystyczną lakierów. Dlatego najlepiej kupić mały lakier do paznokci 11ml w kilku albo nawet w kilkunastu kolorach, odcieni. Moim zdaniem małe lakiery są idealne. Mały lakier nie zdąży wyschnąć przed jego zużyciem, a cena jest naprawdę konkurencyjna. W drogeriach mamy niesamowitą ofertę małych lakierów do paznokci : lakiery klasyczne, lakiery żelowe i lakiery hybrydowe. Z przyjaciółkami zawarłyśmy układ, że każda z nas kupi po kilka małych kolorowych lakierów w kolorach, które podzielimy i uzgodnimy. Dzięki temu będziemy miały całą paletę barw, odcieni a także brokatów małych lakierów. To był fantastyczny pomysł. teraz codziennie mogłyśmy mieć codziennie inny kolor paznokci, dopasowany do naszego stroju, stylizacji.

Zadbane i wypielęgnowane paznokcie od lat są jednym z istotnych elementów wszystkich stylizacji. Różnorodne kolory oraz faktury lakierów dostępnych w małych pojemnościach pozwalają nam na różnorodność stylizacji paznokci. To cudowne, fajne, że można tak  bawić się kolorami, odcieniami malując paznokcie.