Magiczne oko fotografa

Co kobieta może zrobić dla siebie? Zjeść czekoladę, iść na zakupy, do kosmetyczki. Myślę, że każda z nas byłaby zadowolona z takiego zestawu „zadań”. Znalazłam jednak jeszcze jeden, mniej oczywisty, sposób na poprawienie sobie nastroju, a mianowicie: profesjonalna sesja zdjęciowa. Co Wy na to?

Perspektywa w pracy fotografa

fotografFotograf to taki magiczny zawód, hobby, pasja. Moim zdaniem taka praca to nie typowy etat, tylko przyjemność. Dodatkowo fotograf wykonujący zdjęcia, to osobą, która widzi świat trochę inaczej, która potrafi wydobywać piękno. Światło, detale, ustawienia, poza – każdy drobiazg może odmienić całe zdjęcie. Zakres usług fotograficznych jest bardzo bogaty: sesje indywidualne, ślubne, rodzinne, dziecięce, narzeczeńskie, produktowe, biznesowe, plenery, krajobrazy i wiele, wiele innych. Czy taka sesja będzie dla mnie dobrym sposobem na poprawę humoru? Warto spróbować. Wychodzę z założenia, że nie ma się czego bać i warto próbować nowych rzeczy. Dlatego też zdecydowałam się na sesję indywidualną. Efekt tej sesji mnie pozytywnie zaskoczył. Fotograf okazał się osobą z pasją i profesjonalistą, zaufałam mu i podążałam za jego wskazówkami. Całe przedsięwzięcie odbyło się w bardzo miłej atmosferze, mimo że początkowo się stresowałam. Nie trzeba być modelką, nie trzeba umieć pozować, wystarczy oddać się w ręce profesjonalisty, a później cieszyć się z efektów wspólnej pracy.

Jeśli Ty też chciałabyś spróbować i stanąć przed obiektywem, polecam. Znajdź dobrego i polecanego fotografa, a spojrzysz na siebie z innej perspektywy. Nie chodzi mi oczywiście o to, że nie poznasz się na zdjęciach za sprawą zaawansowanych programów do obróbki fotografii. Dobry fachowiec pomoże Ci uwydatnić twoje najlepsze strony, a może odkryje przed tobą twoje piękno. Kto wie…