Lustrzane sklepienia napinane

Lustrzany efekt to najpopularniejsze rozwiązanie dla sufitów napinanych. Są one pięknym wyborem dla nowoczesnych wnętrz w domach prywatnych, a także w wyrafinowanych restauracjach i salach weselnych. Główną zaletą tych sufitów jest to, że lustrzany obraz wizualnie poszerza pomieszczenie, nadając mu zmysłowej elegancji.

Eleganckie sufity lustrzane

luksusowy sufit napinany lustrzanyNiezależnie od tego, czy wykorzystywane jest światło dzienne, czy sztuczne, pomieszczenie jest oświetlone dzięki efektowi światła odbitego. Sufit wydaje się wyższy niż jest w rzeczywistości. Stwarza to bardzo przestronne wrażenie. Lustra na suficie mogą błyskawicznie zmienić wygląd typowego i nudnego wnętrza. Nowoczesne oraz luksusowy sufit napinany lustrzany dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej. W ofercie znajdziemy wiele lustrzanych wykończeń w dziesiątkach kolorów, które można łatwo dopasować do wystroju domu. Napinane sufity lustrzane doskonale komponują się z kolorami i fakturami Twoich mebli, ścian i podłóg. Uniwersalne rozwiązanie dla każdego stylu, od loftowego po klasyczny. Designerskie akcenty dla elegancji w Twoim domu lub biurze. Dodają stylowy akcent do każdego pomieszczenia, angażując oświetlenie punktowe do lustrzanego sufitu. Sklepienia z lustrami napinanymi wyglądają świetnie zarówno w restauracjach i hotelach, jak i w pomieszczeniach prywatnych. Wysoko polerowana powierzchnia doda oszałamiającej elegancji. Jeśli chcesz dodać do swoich wnętrz odrobinę blasku, ale potrzebujesz szybkiego sposobu montażu, ten rodzaj sufitu jest odpowiednim rozwiązaniem. Sufity lustrzane napinane dostępne są w wielu kolorach, które idealnie pasują do Twoich mebli oraz klimatu ścian i wystroju. Produkty są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, ale również istnieje możliwość dodania blasku, przy pomocy oświetlenia LED.

Ponadto mogą być wykonane w różnych konfiguracjach, w tym w wersji wielopoziomowej. Można również łatwo dodać oświetlenie punktowe, które odbija się od gładkiej powierzchni sufitu lustrzanego i zapewnia fantastyczne wrażenia wizualne dla osób przebywających w pomieszczeniu.