Łódzkie wypożyczalnie – busy, osobówki, dostawczaki

Jak co roku zaczynał się sezon i jak co roku, musiałam zacząć oglądać się za pracownikami. Regularnie co rok, zatrudnialiśmy ludzi do pracy w gospodarstwie. Praca sezonowa nie jest zazwyczaj łatwa i o dobrego pracownika też łatwo nie jest. W okolicy każdy miał gospodarstwo i pracował u siebie, więc szukałam ludzi w mieście, kilkanaście kilometrów dalej.

Tak łatwo jest wypożyczyć busa w Łodzi

wypożyczalnia busów łódźWiedząc, że w Łodzi mam większe szanse na znalezienie dobrego pracownika, dałam ogłoszenie tam. Tylko co z transportem? Ludzie nie chcieli sami dojeżdżać na wieś. Pomyślałam o busie. W zeszłym roku, już miałam to zrobić, ale sezon był marny to ludzi mniej było trzeba. Bus byłby idealnym rozwiązaniem. Osiem osób byłoby mi na pewno potrzebne. Musiałam tylko poznać ceny wypożyczalni łódzkich. Dziesięcioosobowy bus byłby także remedium na przyjazd pracowników o różnych porach. Nie opłacało mi się kupować busa na kilka miesięcy w sezonie, więc wpisałam w wyszukiwarkę: wypożyczalnia busów łódź, a zaraz potem: dam pracę w gospodarstwie. Z busem sprawa była zdecydowanie prostsza. Wybrałam firmę, zadzwoniłam i powiedziałam do czego samochód mi będzie potrzebny. Poprosiłam o doradztwo. Bus chciałam na okres jakiś trzech miesięcy, więc liczyłam na zniżkę. Z pracownikami było już trudniej. O ile busa mogłam mieć już na drugi dzień, o tyle pracowników szukałam dwa tygodnie. Ponieważ mój mąż był zawodowym kierowcą umówiliśmy się, że to on będzie odbierał pracowników i odwoził ich do miasta. On sam w busie też się czuł się swobodnie i komfortowo.

Po trzech długich miesiącach, sezon minął, a my powoli zaczynaliśmy łapać oddech. Oboje z mężem zmęczeni, ale zadowoleni mogliśmy powoli myśleć o odpoczynku. Cały nasz świat nie mógł się kończyć na ziemniakach i kapuście. Były jeszcze inne przyjemności w życiu.