Litery przestrzenne a galeria handlowa

Pracuję w punkcie który zajmuje się naprawami telefonów komórkowych i tabletów, sprzedajemy także akcesoria takie jak obudowy, etui, czy ładowarki. Do tej pory mieliśmy swój punkt przy jednej z bocznych ulic Warszawy, jednak nie była to dobra lokalizacja. Było mało miejsca na auta klientów, trudno było do nas trafić.

Litery przestrzenne na ścianie sklepu

litery przestrzenne warszawaSzef sądził, że przeprowadzka do znanej galerii handlowej będzie strzałem w dziesiątkę. Małe stoisko kosztowało niemało, ale na co dzień przechodzi tu mnóstwo ludzi, którzy mogą skorzystać z naszego stoiska. Jednak problem był taki, że z zewnątrz nie było widać, że tu jesteśmy. Potrzebne były nam litery przestrzenne warszawa, które zamontujemy na zewnętrznej ścianie galerii handlowej. Wszystkie znane firmy tak robią, a one przecież nie muszą się reklamować. Dla nas była to konieczność. Litery wykonane ze styroduru są odporne na działanie czynników atmosferycznych, a dzięki cięciu CNC całość jest wykonana precyzyjnie, z dbałością o detale. Nazwa naszego serwisu ułożona z liter przestrzennych koniecznie jak najszybciej musiała znaleźć się na sklepie. Wtedy każdy z daleka będzie widział gdzie się znajdujemy. Wybraliśmy litery w kolorze szarym, które odznaczały się na tle jasnych, kremowych ścian galerii handlowej. Były gładkie, błyszczące, efektowne. Warto było w nie zainwestować, w końcu dzięki literom mamy lepszą reklamę. Tak nam się te litery spodobały, że nasze stoisko także posiada teraz przymocowane na nim litery przestrzenne.

Litery przestrzenne znajdujące się na ścianach galerii handlowych to inwestycja dla każdego przedsiębiorstwa. Litery mogą mieć dowolny kształt, kolor, także wykorzystuje się tu różne materiały. Każdy może zgłosić się do firmy wykonującej takie litery i złożyć indywidualne zamówienie.