Listwy halogenowe w kuchni

 

Od paru lat co jakiś czas remontujemy wraz z mężem po kolei wszystkie pomieszczenia w naszym domu. W tym roku w końcu nadszedł czas na kuchnię. Jeżeli chodzi o aranżacje wnętrz to oświetlenie jest dla nas bardzo ważnym elementem w każdym pomieszczeniu, a więc i w kuchni bardzo przyłożyliśmy się do tego by wybrać coś o ciekawym dizajnie ale też i dającym oczywiście dobre światło.

Listwy halogenowe spełniają bardzo dobrze swoje zadanie

listwa halogenowaDo kuchni wybraliśmy listwy halogenowe w dwóch odsłonach. Jedna listwa jest matowa czarna, a dwie są bardzo błyszczące i srebrne. Stanowi to naprawdę fajny kontrast i podoba mi się to, że stanowi pewien kontrast. Matowa listwa halogenowa wygląda trochę jak reflektory, co zdecydowanie nadają wnętrzu lekkiego industrialnego klimatu. Zamontowana została ona nad wyspą w kuchni przez co w czasie gotowania kuchenka jest naprawdę dobrze oświetlona. Jest to strasznie wygodne. Mogę po prostu włączyć tylko tę listwę i to nie wszystkie halogeny, a np. dwa z czterech jeżeli tak bardziej mi pasuje. Generalnie to też oszczędza bardzo zużycie prądu, co zdecydowanie odczuwamy jeżeli chodzi o wysokość rachunków. W listwach halogenowych podoba mi się to, że łączą one w sobie nowoczesność i fajny styl. Jedna z błyszczących lamp wisi nad stołem, a druga koło szafek kuchennych. Zarówno matowe, jak i błyszczące listwy pasują do kuchni i moim zdaniem nie moglibyśmy wybrać lepszych lamp.

Nasze lampy podstawę wykonane mają z niklowanej stali, co wpływa na to, że jest ona odporna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych takich jak np. rdza. Myślę, że w kuchni taka cena jest bardzo ważna. Wybrane przez nas lampy stanowią naprawdę ciekawą aranżację razem z meblami znajdującymi się w kuchni i innymi dodatkami, które do niej kupiliśmy. Bardzo podoba mi się to jak wygląda obecnie moja kuchnia.