Kornel zrobił naszej rodzinie piękne zdjęcia

Moja siostra poznała chłopaka. Moja mama wiele mi o nim opowiadała z reszta tak samo jak siostra. Moja rodzina mieszka na Śląsku. Ja wyprowadziłam się na studia do Gdańska i już tam zostałam. Dom rodzinny odwiedzam rzadko. Akurat planuję dłuższy urlop i postanowiłam go spędzić z rodzicami i siostrą w rodzinnym domu.

Chłopak siostry jest fotografem

śląski fotografMichał jest w wieku mojej siostry. Widzę, że Magdalena jest w nim zakochana po uszy. Jak się spotkałyśmy to opowiadała mi tylko o nim. Kornel miał nas dzisiaj odwiedzić. Już moja siostra mówiła mu, ze się stresuje bo wie jak ważna dla niej jestem i chciałaby, żebym Kornela zaakceptowała. Kornel jest podobno bardzo wesołym chłopakiem i on powinien mi się spodobać. Powiedziałam Magdzie, że najważniejsze dla mnie jest jej szczęście więc jeśli Kornel jest dla niej ważny i dobrze się z nim czuje to powinna się z tego cieszyć. Dzisiaj dowiedziałam się, ze Kornel jest fotografem. Kornel ma wiele zleceń. jest doceniany w swojej branży.Siostra mówiła mi, że Kornel robi na prawdę piękne zdjęcia. Śląski fotograf bardzo dobrze zarabia. Kornel ma terminy pozapisywane nawet na dwa lata do przodu. Nie sądziłam, ze na śląsku fotografowie mają aż tyle zleceń,. Siostra mówiła mi, ze Kornel wykonuje rożne zdjęcia. Bierze udział w ślubach, przyjęciach, chrzcinach a także organizuje sesje noworodkowe. Ucieszyłam się, że Kornel jest taki kreatywny. Kornel przyszedł na obiad. Od razu zrobił na mnie dobre wrażenie. Przyniósł ze sobą aparat, żeby porobić nam zdjęcia.

Kornel wie jak ważna jestem dla mojej siostry dlatego przyszedł do nas z aparatem. Chciał uwiecznić nasze spotkanie bo wie, że nie jestem często w domu. Jego pomysł bardzo mi się spodobał. Dzięki temu będę miała bardzo piękną pamiątkę z urlopu w rodzinnym domu.