ramka do tablicy rejestracyjnej

Jak sprzedałem ramki do tablic rejestracyjnych

Moja firma to przede wszystkim dbałość o każdego klienta. Sami rozumiecie, jedyny sklep na wsi, więc trzeba obsługiwać klientów z wielu branż. Na przykład ostatnio sprzedała się stara tabliczka z numerem domu. W zasadzie traktowałem ją jako ozdobę, ale znalazł się nabywca, powiedział, że ta tabliczka z numerem domu go urzekła i że taką chce.

Ramki do tablicy rejestracyjnej rzadko się wymienia

ramka do tablicy rejestracyjnejMi nic to tego, musiałem tylko znaleźć jej cenę w zeszycie bo zupełnie zapomniałem. Zdziwicie, się ale udało mi się ją sprzedać bez rabatu ze względu na wiek. W każdym razie, ten sam klient rozglądał się dosyć bacznie po moich produktach i zapytał czy posiadam też ramki do tablic rejestracyjnych, ponieważ potrzebuje kilka takich do swoich samochodów. Zdziwiłem się, że potrzebna jest wytrzymała ramka do tablicy rejestracyjnej, przecież to się rzadko kiedy wymienia. Jednak, jak to mówi stare chińskie przysłowie, klient nasz pan. Pokazałem mu uniwersalne rozmiary. Stwierdził z radością, że właśnie ta ramka do tablicy rejestracyjnej jaką mu zaoferowałem jest tą której szukał dłuższy czas. Wziął ode mnie tuzin i wyjechał z ramkami do tablic rejestracyjnych swoim wyjątkowo nowoczesnym samochodem. Zaskoczony byłem jego potrzebą. Przecież taka ramka do tablicy rejestracyjnej jest chyba zawsze wmontowana w auto, tablicę można wymienić, samochód przerejestrować, jednak ramki do tablic rejestracyjnych w każdym kraju są takie same. Zastanawiałem się jeszcze trochę, aż podjechał ten sam klient, ale tym razem na wspaniałym amerykańskim motocyklu.

Stwierdził, wchodząc, że w moim sklepie znajdzie wszystko czego chce i do tego jest wspaniała obsługa, dlatego wrócił. Powiedział, że potrzebna jest mu ramka tablicy rejestracyjnej motocykla i to będzie ostatni zakup dzisiaj. Z radością mu ją sprzedałem, no milusio.