Imprezy z neonowym oświetleniem

Imprezowicze coraz częściej czerpią z klimatów lat osiemdziesiątych. Co najbardziej kojarzy się z tym okresem? Większość ludzi od razu ma przed oczyma neony świetlne, zazwyczaj zielone i niebieskie. Lata osiemdziesiąte to również electro, które powraca w wielkim stylu na współczesne parkiety. W ten sposób warto organizować oświetlenie na imprezie. 

Oświetlanie imprezy w stylu electro

oświetlenie imprezPierwsze co kojarzy się z samym stylem electro to skaczące słupki w rytm muzyki. Jak załatwić takie światła na imprezę? Musisz wyposażyć się w odpowiedni reflektor lub projektor. Dzięki temu możesz rzucić na ścianę światło, które samo w sobie wytworzy klimat. Oświetlenie imprez to również inne szczegóły. Niedawno spotkałem się z rozdawaniem swoim imprezowiczom neonowych opasek. Kiedy cały tłum się roztańczy przy klimatycznej muzyce, sala wypełni się kolorami. Stwarza to świetne wrażenie na bawiących się osobach, przez co organizator nie może narzekać na brak chętnych do dalszej zabawy. A co z kulami odbijającymi światło? Są to ciekawe elementy, ponieważ nigdy nie będzie ich za mało. Im więcej błyskającego światła, tym bardziej tłum chce się bawić. Patrząc na to ekonomicznie można stwierdzić, że uczestnicy imprezy pozwalają sobie wydać więcej pieniędzy, ponieważ błyskające światło wytwarza u nich poczucie beztroski. Skoro moda lubi powracać, to trzeba z tego korzystać finansowo. 

Zabawa jest dobra kiedy posiada swój unikatowy klimat. Lata osiemdziesiąte w pop-kulturze wspominane są bardzo dobrze, przez co trendy które wtedy panowały wracają ze zdwojoną siłą. Aby zarobić na imprezach trzeba kombinować w tym kierunku, ponieważ na modę konsumenci (imprezowicze) są w stanie wydać dużo pieniędzy. Organizując dobrą imprezę zarabiasz, a klienci zyskują rozrywkę.