Hala w Warszawie miejscem spotkań fotografów

 

Raz w roku, w stolicy naszego kraju, organizowany jest coroczny zlot fanów robienia zdjęć. Jest to dobra okazja do przetestowania i ewentualnego nabycia najnowszego sprzętu, czy spotkania z najpopularniejszymi, polskimi artystami.

Coroczne zjazdy na hali w Warszawie

dobry i tani fotograf z ToruniaMiałem przyjemność uczestniczyć w trzech, ostatnich zjazdach. Trzeba przyznać, że tegoroczny był najlepszym w historii wszystkich spotkań. Poznałem cenionych specjalistów, o których do tej pory mogłem jedynie przeczytać w prenumeracie jednego z czasopism. Obejrzałem tysiące zdjęć, które oprócz zachwytu zainspirowały mnie do poszerzenia swojej wiedzy jeśli chodzi o wykonanie danym stylem. Zdobyłem dane adresowe artysty mieszkającego nieopodal mnie. Zgodził się ze mną wybrać na wspólne zdjęcia, świetna okazja do własnego rozwoju. W sektorze osób, które po raz pierwszy miały wystawione stanowisko na hali w Warszawie, znalazł się dobry i tani fotograf z Torunia. Ten człowiek ma niesamowity dar do tworzenia ludzkich portretów. Wie, kiedy nacisnąć przycisk, aby osoba zaprezentowała się najbardziej atrakcyjnie i przy tym naturalnie. Dlatego, drogie Panie! Jeśli planujecie zrobić sobie sesje i zależy Wam na dobrych ujęciach, wyślijcie do mnie wiadomość prywatną, a ja udostępnię Wam jego dane. Satysfakcja gwarantowana. Okres oczekiwania na wywołanie zdjęć, po obróbce graficznej wynosi średnio 3 dni.

W każdym większym mieście możemy odnalezienie fotografa zajmuje kilka minut. Problem pojawia się, gdy zależy nam na dobrej jakości zdjęć, dobrych ujęciach przy zachowaniu zdroworozsądkowej ceny. Przed ostateczną decyzją o tym, komu powierzycie wykonanie sesji zdjęciowej, poproście o przedstawienie dotychczasowych zdjęć zgromadzonych w portofilo. Łatwiej jest wtedy ocenić, z jakim człowiekiem ma się do czynienia.