Fotobudka

Fotobudka na wesele jako alternatywa dla fotografa

Zatrudnienie profesjonalnego fotografa weselnego to dla wielu osób nieodzowny element każdej uroczystości ślubnej i weselnej. Oczywiście nie wszędzie znalezienie fotografa jest łatwym zadaniem. W niektórych miastach w Polsce dostęp do usług fotograficznych jest niezwykle trudny ze względu na ograniczoną podaż tego rodzaju specjalistów.

Fotobudka pewnym sposobem

FotobudkaW mniejszych miastach, takich jak Nowy Sącz musimy o tym pamiętać. Warto w tym względzie działać z dużym wyprzedzeniem jeżeli liczymy na osiągnięcie przyzwoitych cen. W największych ośrodkach miejskich, takich jak Kraków możemy liczyć na dosyć duży wybór w zakresie usług fotograficznych, ale z drugiej strony stawki oczekiwana przez specjalistów w szczycie sezonu ślubnego są niezwykle wysokie. Jeżeli podejdziemy do tego tematu zbyt późno to możemy spotkać się z zaporowymi kwotami, którym nie będziemy mogli sprostać. Coraz większa liczba osób z ograniczonym budżetem rezygnuje z usług fotografa. Z drugiej strony rośnie liczba osób, dla których fotobudka na wesele stanowi podstawową metodę na uwiecznienie gości przybyłych na uroczystości. W związku z tym pojawia się pytanie czy fotobudka może okazać się dobrą alternatywą dla fotografa. Dla wielu osób taki pomysł może wydawać się dosyć kontrowersyjny.

Oczywiście sama fotobudka może co najwyżej być źródłem zdjęć prezentujących gości weselnych. Jeżeli liczymy na kompleksowe uwiecznienie całego wesela to niestety bez fotografa się nie obejdzie. Najlepszym wyjściem byłoby jednoczesne skorzystanie z usług fotografa ślubnego oraz wynajmu fotobudki na wesele.