firma sprzątająca

Firma sprzątająca potrzebna podczas świątecznych porządków?

Tuż przed Bożym Narodzeniem zarządziłam generalne porządki świąteczne. Jak to w Polsce bywa, przyjęło się, że sprawą organizacji świąt zajmują się kobiety. W mojej opinii jest to zbyt obciążające i bardzo niesprawiedliwe, jednak mycie okien przed świętami to podstawa. Przygotowania będą następowały dzień po dniu podczas czasu adwentu.

Firma sprzątająca potrzebna od zaraz!

firma sprzątającaZ trzytygodniowym wyprzedzeniem zadzwoniła moja dalsza rodzina z propozycją przyjazdu do mnie na święta. Zgodziłam się chętnie, ale po kilku dniach intensywnego sprzątania pomyślałam, czy za dużo sobie na głowę jednak nie wzięłam. Ogrom prac związany z przyjazdem rodziny przytłoczył moją radość. Było mi ciężko i czułam się zmęczona. Zastanowiłam się, czy firmy prowadzące tzw. sprzątanie biur nie są dobrą opcją, Zadzwoniłam pod pierwszy lepszy numer znajdujący się w internecie. Niestety dowiedziałam się, że firma sprzątająca Warszawa nie może mi pomóc z uwagi na zbyt duże zainteresowanie klientów w czasie przedświątecznym. Wszystkie terminy mięli zajęte. Mycie okien w mrozie okazało się bardzo uciążliwe. Od mrozu miałam popękane dłonie, a w dodatku złapałam przeziębienie. Z pomocą przyszła mi koleżanka z pracy, która patrząc na mój stan zdrowia stwierdziła, że za niewielką odpłatą pomoże mi. Przyjaciółka okazała być się lepsza niż”sprzątanie firm”. Dziękując jej za dobro i pomoc wynagrodziłam ją odpowiednią sumą pieniędzy i zapasem pierogów z kapustą i grzybami. Cieszyła się bardzo, ponieważ wyjeżdża do Warszawy na święta.

Z pustą ręką nie pojedzie, a sama nie umie gotować, dlatego uraczyłam ją jedzeniem, a przy okazji pomogłam jej w przygotowaniach świątecznych. Były to bardzo niezapomniane święta. Ciocia z Biłgoraju pochwaliła mnie, że jestem perfekcyjną panią domu. Byłam dumna z siebie za kulinarne podboje i mycie okien, ale nie przyznałam się że resztę domu wysprzątała moja koleżanka.

Sprawdź też http://www.imsgrupa.pl