dj wesele

Emisja głosu ważna u dj weselnego

Dla innych moje życie jest czymś niesamowitym. Wieczne imprezy, dużo muzyki i alkoholu. Tak widzą moje życie inni. Jednak to nie do końca tak wygląda. Po pierwsze jako dj na wesele ciągle się przemieszczam. Ciągle gdzieś wyjeżdżam, śpię w różnych miejscach, rzadko jest tak żebym spał w domu dłużej niż trzy dni w domu.

Dj na wesele i na imprezy

dj weseleTo powoduje, że ciężej mi znaleźć dziewczynę czy też posiadać psa, a kocham psy i zwierzaki. To jednak ich dyskwalifikuje. Druga kwestia to fakt, że moje życie ma zupełnie inny harmonogram niż większości i niełatwo jest mi się spotkać ze znajomymi bo większość weekendów zwyczajnie jestem w pracy. Dj weselny musi mieć też głos jak dzwon. Nie zdawałem sobie sprawy z tego jak ważny w moim zawodzie jest głos kiedy po czterech weselach w tygodniu go straciłem. Zupełnie nie wiedziałem co dalej, bo przede mną były jeszcze cztery wesela. Nie było mowy o żadnym zastępstwie bo państwo młodzi na każdym z tych wesel długo się starali o to, żeby to właśnie ja prowadził ich imprezy i żebym to właśnie ja był dj wesele na śląsku na ich imprezie. Próbowałem reanimować swój głos, ale niestety nie wychodziło. Postanowiłem pojechać szybko do lekarza na Śląsku a on pierwsze co powiedział kiedy mnie usłyszał, to, że prawdopodobnie miałem źle ustawioną emisję głosu. Nie zdawałem sobie z tego sprawy a konsekwencje mogły by groźne. Całe szczęście przepisał mi lekarstwa i płyny do płukania jamy ustnej, które postawiły mnie na nogi i mogłem poprowadzić resztę wesel na spokojnie.

Nie ukrywam, że to były stresujące dla mnie chwile bo mogła się wtedy zawalić moja kariera, a przecież bardzo lubię swoją pracę jako dj i mam bardzo dobrą opinię wśród weselnych imprez. Jednak na całe szczęście wszystko skończyło się pomyślnie. Teraz dbam o emisje głosu bo wiem jakie to ważne.