Dziecięcy rower

Każdy człowiek potrzebuje w życiu pasji, która będzie go odstresowywać po ciężkim tygodniu pracy. Od małego tata próbował mi znaleźć jakieś zajęcie. Próbował różnych rzeczy aż, w końcu trafi w dziesiątkę. To dzięki niemu teraz zawodowo strzelam z łuku. Zdobyłem już kilka wyróżnień na międzynarodowych zawodach. Moim celem w przyszłości jest zakwalifikowanie się na igrzyska olimpijskie.

Wybrałem rower renomowanej marki

kross rowery dla dzieciDzięki mojemu tacie zrozumiałem jak ważna w życiu jest pasja. Jestem dumnym ojcem dziesięcioletniego syna. Od pewnego czasu próbowałem zainteresować go różnymi rzeczami. Tak żeby zaczął coś trenować i doskonalić się w jakiejś dziedzinie. Niestety w większości przypadków zapału starczało co najwyżej na parę miesięcy. Ostatnimi czasy udało mi się zainteresować go czymś innym. Syn dosyć szybko nauczył się jeździć na rowerze. Jednak nigdy nie jeździł takim rowerem jaki kupiłem mu na dziesiąte urodziny. Każdy wie, że kross rowery dla dzieci to marka jedyna w swoim rodzaju. Rower kross jakościowo bije na głowę wszystkie inne jednoślady. Młody, gdy zobaczył nowy rower nie był do końca przekonany co do mojego prezentu. Przekonał się dopiero kiedy razem ruszyliśmy w pierwszą trasę po bezdrożach. Od razu spodobała mu się taka forma spędzenia wolnego czasu. W naszej miejscowości jest dużo terenów górzystych, na których można trenować wyczynową jazdę rowerem. Widząc, że zainteresowałem syna nową pasją niezwłocznie dokupiłem mu wszystkie niezbędne ochraniacze. Od tego momentu staramy się przynajmniej raz w tygodniu wyruszyć w dłuższą trasę naszymi rowerami.

Tak się składa, że ja już od dawna posiadam rower Kross, który do tej pory działa bez zarzutu. W każdym roku przed rozpoczęciem sezonu daję mój rower do przeglądu w autoryzowanym serwisie producenta. Od tego roku będę musiał serwisować dwa rowery. Uśmiech dziecka z realizowanej pasji jest jednak czymś co napędza mnie każdego dnia.