Dobrej jakości skórzane etui

Moja szefowa z pracy miała niedawno imieniny. Ona z tej okazji zawsze kupuje różne ciasta i jest to ogólnie naprawdę miły dzień. My zawsze jako zespół też składamy się na prezent dla niej żeby sprawić jej jakąś przyjemność.

Zakup etui na prezent

etui na długopisy i pióra skórzaneSzefowa bardzo lubi dobrej jakości długopisy i pióra. Jednak jest osobą nieco roztrzepaną i często gdzieś je kładzie a potem nie pamięta gdzie to było. Albo kilka długopisów leży na jej biurku co również wygląda niezbyt estetycznie. Stwierdziłam, że takie etui na długopisy i pióra skórzane byłoby dla niej dobrym prezentem. Do tego coś takiego wygląda niezwykle profesjonalnie i elegancko. wszyscy zgodzili się ze mną, że jest to dobry pomysł. Jednak skoro ja na niego wpadłam to miałam znaleźć takie etui. W sumie w żadnym sklepie nie przypominam sobie żebym coś takiego widziała także zupełnie nie wiedziałam gdzie mogę tego szukać. Stwierdziłam jednak, że zobaczę w internecie. W końcu tam można znaleźć niemal wszystko. I tak było też tym razem. Znalazłam sklep, w którym był naprawdę bardzo duży wybór jeśli chodzi o galanterię skórzaną i były tam również etui. I tam było ich naprawdę wiele. Gdy zobaczyłam tak duży wybór to oglądałam je wszystkie po kolei i sama nie wiedziałam co wybrać. Bo tak naprawdę podobało mi się kilka. Zdecydowałam się na najbardziej eleganckie moim zdaniem. Do tego było opisane, że jest to bardzo wysokiej jakości skóra. A ja wiem, że takie rzeczy są już na lata.

Dlatego zdecydowałam się właśnie na tę. Kwota za nie nie była zbyt wygórowana. W sumie to z naszych składkowych pieniędzy starczy jeszcze na kwiaty. Gdy przyszło etui ładnie je zapakowałam i w dzień imienin wręczyliśmy je szefowej. Bardzo ucieszyła się z tego prezentu. Od razu też włożyła do niego swoje pióra i długopisy.